Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Привітання молодих матусь з Днем матері

13 травня цього року відзначається Міжнародний день матері – одне з найбільш зворушливих свят. Адже всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
В пологовому будинку КЗ «Оріхівська центральна лікарня», при якому діє спеціалізоване формування Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» - консультативний пункт, фахівцями із соціальної роботи з нагоди цього свята проведено захід для жінок, які нещодавно стали матерями, та вагітних жінок, які чекають цієї події .
Теплі привітальні слова прозвучали для учасниць свята від директора установи, Жбанкової Л. М. Кожній матусі було презентовано невеликі, але від щирого серця подаруночки з вітальними листівками.
В ході заходу учасниць було проінформовано про діяльність комунальної установи, можливість отримати комплексну, кваліфіковану, безкоштовну допомогу соціального, психолого – педагогічного та юридичного характеру на засадах анонімності та конфіденційності.
Коротенька лекція по догляду та вихованню малюків, надані буклети та брошура «Розвивальні вправи від народження до року»- стануть корисною інформацією для використання на практиці після повернення додому з пологового відділення.
День матері – сімейне свято і це важливий момент у вихованні дітей. У щасливої матері зростають щасливі діти. Тому давайте робити життя наших матусь прекрасним.
Напередодні Міжнародного Дня матері вітаємо усіх матерів зі святом, бажаємо материнського щастя та успіхів у вихованні дітей.

За інформацією
КУ «Центр надання соціальних послуг»П'ятниця, 11 Травня 2018 15:14 | Переглядів: 247

Пошук по сайту