Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Патронат - швидка сімейна допомога

Кожна дитина має право на сім’ю. Тому з метою максимального захисту прав дитини, збереження родини, та сприяння подолання батьками складних життєвих обставин різного характеру, фахівцями із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» було здійснено презентацію державного експериментального проекту «Патронат».
Презентація відбулася на базі Оріхівського центру зайнятості. В заході прийняли участь мешканці Оріхівської громади, які знаходяться у пошуку роботи, а також працівники центру зайнятості.
Учасникам презентації було роз’яснено щодо поняття «патронатна родина», як і хто її може створити, а також висвітлено питання державного забезпечення, фінансування патронатних родин та соціально - психологічної підтримки даного виду діяльності.
Слухачі виявили зацікавленість до наданої інформації, задавали питання, обговорювали та дискутували.
З метою залучення громадян до співпраці та отримання більшої інформації про даний вид діяльності, слухачам презентації були роздані буклети з інформуванням та контактами для отримання більш змістовних відповідей на хвилюючі їх питання, та запрошення до установи.
Роботу з пропагування та розвитку програми «Патронату» на території Оріхівської громади планується проводити і надалі.
Чекаємо звернень небайдужих громадян та маємо надію, що діти Оріхівщини не потраплятимуть у державні інтернатні заклади, а зможуть пережити несприятливі життєві обставині у теплому родинному колі патронатної сім’ї.

За інформацією
комунальної установи «Центр надання
соціальних послуг»
Оріхівської міської ради

 П'ятниця, 11 Травня 2018 11:16 | Переглядів: 215

Пошук по сайту