Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулось засідання чотирнадцятої сесії Оріхівської міської ради

26 квітня 2018 року в приміщенні великої зали районної ради відбулось засідання 14 сесії Оріхівською міської ради сьомого скликання. На засідання сесії були запрошені керівники сільських територій, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та закладів, голови квартальних комітетів. З 26 обраних до міської ради депутатів на засіданні сесії були присутні 23.
На початку засідання було оголошено хвилину мовчання за жертвами Чорнобильської трагедія та загиблими захисниками в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.
Перед прийняттям порядку денного до присутніх депутатів звернувся депутат міської ради Мних О.М. У своєму виступі він висловив занепокоєння ситуацією, що складається у міському бюджеті. Так, у 2017 році у районному бюджеті були передбачені кошти на реконструкцію систем газопостачання деяких закладів освіти, але до кінця 2017 року кошти районного бюджету не були профінансовані. У зв’язку з чим виникла заборгованість установ освіти за виготовлену документацію. З 1 січня 2018 року всі загальноосвітні школи передані на утримання до бюджету Оріхівської об’єднаної територіальної громади м.Оріхів (разом із взятими зобов’язаннями). Тому було запропоновано направити звернення депутатів Оріхівської міської ради до Оріхівської районної ради з проханням розглянути питання щодо внесення змін до районного бюджету шляхом виділення з районного бюджету міжбюджетних трансфертів до бюджету об’єднаної територіальної громади м.Оріхів. Дану ініціативу депутати підтримали одноголосно.
Після процедурних питань обрання секретаріату та затвердження регламенту роботи сесії, депутати заслухали інформацію т.в.о. начальника Оріхівського відділення поліції Капітана А.О. про роботу відділення за напрямком виявлення та припинення порушень правил торгівлі спиртними напоями, тютюновими виробами, продажу зазначених виробів неповнолітнім. Також депутати мали змогу задати питання та отримати відповіді щодо роботи відділення.
Депутати заслухали та прийняли рішення про фінансово-господарську діяльність КП «Оріхівський ринок» за 2017 рік, про внесення змін і доповнень до рішення про бюджет Оріхівської ОТГ на 2018 рік, про затвердження Програми соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Оріхівської міської ради на 2018-2020, про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки певного функціонального використання та інші. З 61 питання порядку денного, на пленарному засіданні було заслухано 11. Питання з 12 по 61 було прийнято пакетним голосуванням.
Після закриття сесії міський голова привітав присутніх з травневими святами, нагадав про традиційні святкові заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення i 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться в закладах міста протягом наступного тижня та урочистості 9 травня, а також звернувся до депутатів з проханням приділити особливу увагу ветеранам, учасникам бойових дій, що проживають на їхніх округах.
Результати поіменного голосування були оприлюднені в день голосування на офіційному сайті міської ради в розділі "Рішення міської ради".П'ятниця, 27 Квітня 2018 13:42 | Переглядів: 354 | Поширити:

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання