Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Удосконалення професійної компетентності працівників закладів культури із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет

Діяльність в галузі культури відбувається в надзвичайно насиченому інформаційному полі. В умовах інформатизації суспільства працівники культури мають проектувати та втілювати нові культурно-просвітницькі програми, що враховують сучасні досягнення, систематично самовдосконалюватися, постійно актуалізувати свої знання, оновлювати форми, методи та засоби роботи. Надзвичайно зростають вимоги до креативності, компетентності, готовності до швидкого прийняття рішень, гнучкості, до індивідуалізації та особистісної орієнтованості творчого процесу.
Аналіз інформатизації закладів культури Оріхівської міської ОТГ показав, що неможливо досягти якісної професійної діяльності працівників без відповідного рівня знань з питань застосування інформаційно-комп’ютерних технологій.
З метою підвищення кваліфікації та впровадження відповідних засобів навчання працівників культури Оріхівської міської ОТГ відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради на базі «Інтернет-Центру» КЗ «Оріхівська центральна публічна бібліотека» 17 квітня було організовано проведення тренінгу та практичних занять на тему «Застосування інформаційних технологій у діяльності бібліотечних та клубних закладів».
Провідний інженер-програміст Оріхівської центральної публічної бібліотеки Тонконог Генадій Станіславович підготував для працівників бібліотек та будинків культури доступну навчальну програму.
Працівники культури навчалися застосовувати спеціальні інформаційні комп’ютерні технології, що дасть їм змогу адаптуватися в умовах інформаційного суспільства, адже вміння використовувати інформаційно-комунікаційні засоби та ресурси мережі Інтернет сприяє підвищенню мотивації до навчання та самоосвіти, формуванню нових компетенцій та реалізації креативного потенціалу.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого
комітету Оріхівської міської ради

 Понеділок, 23 Квітня 2018 08:52 | Переглядів: 361 | Поширити:

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання