Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулось методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти

12 квітня 2018 року на базі ОКДНЗ «Червона шапочка» відбулось методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Гра – основа для розвитку розумових та інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку». Керівник – Літвінова О.С., вихователь ОКДНЗ «Червона шапочка».
Оскільки Великдень це одне з найбільших і найшанованіших після Різдва християнських свят, то саме цьому і було присвячене заняття І молодшої групи з теми «Різнокольорові яєчка». В ході заняття була проведена інсценізація казки «Курочка Ряба» з використанням фланеграфу і пальчикового театру. Були продемонстровані дидактичні ігри «Розклади яєчка», «Прикрась писанку», метою яких було: розширювати та поглиблювати знання дітей про свято Великодня, закріпити поняття «велике», «маленьке», назви геометричних фігур, орієнтування в просторі, закріплення кольорів, розвиток мовлення, мислення, пам’яті, уваги, уяви. Також застосовано новітню технологію «Гра з використанням паличок Кьюзенера». Для зацікавлення уваги дітей, вихователь Літвінова О.С. особисто виготовила велику кількість яскравого дидактичного матеріалу.
Присутні (вихователі інших садочків та методист відділу освіти, молоді та спорту ВК ОМР Масюк М.В.) мали можливість переглянути заняття та при обговоренні поділитись власними здобутками з даного напряму роботи.
Більш детально інформацію можна дізнатись на сайті ОКДНЗ «Червона шапочка» http://krasnashapochka.ucoz.ua/Понеділок, 16 Квітня 2018 15:45 | Переглядів: 199

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення