Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В Оріхівській громаді відбувся інформаційний семінар з питань впровадження реформ, які реалізуються в Україні

13 квітня за сприяння Запорізького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся інформаційний семінар з питань проведення реформ, які реалізуються в Україні, за участю голова районної ради Дудніченко К.В., міського голови Герасименка С.М., заступників міської ради з питань діяльності виконавчих органів, керівників відділів виконавчого комітету, лікарів КУ «ЦПМСД», директорів загальноосвітніх, дошкільних навчальних та позашкільних закладів, в.о. старост та діловодів територій громади.
Про основні аспекти медичної та освітньої реформи присутніх поінформувала радник з муніципальних послуг Центр розвитку місцевого самоврядування Бордюг Т.Є, яка окремо зупинилася на головних завданнях, які поставлені перед комунальними закладами первинної медичної допомоги та місцевою владою в ОТГ на 2018 рік в напрямку впровадження заходів відповідної реформи. Ознайомила присутніх з порядком проведенням декларування та заключення договорів на обслуговування з користувачами медичних послуг, моделями надання ПМД, а також відповіла на запитання лікарів первинної та вторинної ланки медицини щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з реформуванням.
Значну увагу було приділено питанню реформи шкільної освіти, яка є одним із стратегічних напрямків розвитку громади. Зупинилася на ключових компетентностях, якими буде володіти учень «нової української школи». Зазначила, що основною метою нової української школи є формування нового змісту, вчителя та середовища, а проведення оптимізації та створення опорних шкіл в громадах – це правильний шлях до отримання учнями більш якісних знань та їх конкурентоспроможністі на ринку освіти в майбутньому.
Радник з регіонального розвитку Центру Божкова К.В. наголосила на необхідності розробки кожною територіальною громадою стратегії її розвитку, яка б визначала тенденції розвитку громади, стратегічні цілі та шляхи їх реалізації.
Крім того, цього ж дня на базі нашої центральної районної бібліотеки експерт з комунікації Центру Н. Ю. Селюкова провела семінар-навчання представників органів місцевого самоврядування з питань тематики комунікації в громадах та роботи з сайтами. Це також дуже важливо, адже, в процесі комунікації між владою і громадою діяльність влади стає більш прозорою та відкритою, населення є максимально інформованими щодо напрямків діяльності органів влади.
Підводячи підсумки міський голова подякував представникам Центру розвитку місцевого самоврядування за змістовну інформацію та постійну підтримку у питаннях впровадження заходів з децентралізації та реформування в громаді.

За інформацією загального відділу
з питань організації роботи, звернень громадян
та забезпечення діяльності виконавчого комітетуП'ятниця, 13 Квітня 2018 18:21 | Переглядів: 214

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення