Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Подяка членів спілки АТО ансамблю "Вечірня зіронька"

Члени спілки АТО Гуляйпільського району виносять щиру подяку народному вокальному ансамблю "Вечірня зіронька" (м.Оріхів) під керівництвом Миколи Качура у складі: Світлани Лось, Нелі Заїченко, Алли Волошинюк, Тетяни Дротянко, Світлани Сковородки, Володимира Химича, Ігоря та Марини Руснак, працівникам Оріхівського районного будинку культури: Дмитру Лисичкіну, водію Валерію Буренку та начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області Качур Олені Дмитрівні за постійну підтримку бійців української армії у вигляді концертів на передовій в зоні АТО.
Як і минулого року представники Гуляйпільського та Оріхівського районів організували поїздку в Донецьку область, щоб підтримати воїнів АТО, які боронять нашу державу на східних рубежах нашої країни. 7 квітня, напередодні Великодня, відбулася спільна поїздка членів спілки АТО Гуляйпільського району і народного вокального ансамблю "Вечірня зіронька".
Воїни 93-ї окремої Механізованої бригади та 40-ї окремої Артелерійської бригади, які стоять на передових рубежах оборони в Донецькій області, були вдячні за концерти, за зібрані подарунки «Великоднього кошика для солдата» представниками бюджетних організацій, шкіл та дитячих садочків, за вітальні листівки та вироби учнів Оріхівщини та Гуляйпільщини.
Воїни української армії дуже тепло зустрічали вокальний ансамбль «Вечірня зіронька». Після концерту солдати довго не відпускали артистів , фотографувалися з ними на добру згадку.Командир підрозділу від імені всих українських солдатів виразив щиру подяку і захоплення чудовим та гарним колективом «Вечірня зіронька».У свою відповідь командування вищеназваних бригад приготували подарунки для всих гостей і відзначили грамотою колектив.
Члени спілки ветеранів АТО Гуляйпільського району виносять подяку всій Оріхівщині за такий чудовий і патріотичний в їхньому краї народний вокальний ансамбль "Вечірня зіронька". Ми по доброму заздримо, що в Оріхівському краї є такі сміливі, гарні, милосердні, добрі, чуйні жінки, які співають в вокальному ансамблі «Вечірня зіронька».
Особливу подяку виражаємо міському голові м.Оріхів Герасименку Сергію Михайловичу, який допоміг відремонтувати в авральному режимі автобус артистів, який зламався перед самим виїздом.
Всі передачі, які зібрали колективи та навчальні заклади Оріхівщини, були передані особисто до рук воїнів, які їх чекали. У дорозі не загубився жодний подарунок для наших дорогих воїнів.Вони передавали вітання всим жителям Оріхівщини та Гуляйпільщини, низький уклін та клятву, що вони за нас будуть стояти насмерть, але ворога не пропустять.
Бажаємо народному вокальному ансамблю "Вечірня зіронька" творчих успіхів, щастя і здоров´я. Низький вам уклін від всіх добрих людей.

Застрожніков Володимир Леонідович,
колишній бієць 55-ї ОАБрП'ятниця, 13 Квітня 2018 16:19 | Переглядів: 139

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення