Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Увага і турбота про ветеранів – обов’язок влади

12 квітня, в рамках заходів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів та інших місць примусового тримання, міський голова С.М. Герасименко відвідав мешканку м. Оріхів Федоренко Анастасію Кирилівну, яка в роки Другої світової війни була вивезена до Германії на примусові роботи.
75 років минуло з того часу, але ті довгі два роки, з 1943 року по жовтень 1945 року, які сімнадцятирічна дівчина провела на примусових роботах в м. Мосбах і важко працювала на господаря, залишаться у її пам’яті назавжди.
Анастасія Кирилівна пройшла довгий трудовий шлях, пропрацювала 56 років бухгалтером на Оріхівському комбінаті хлібопродуктів, який в народі називають «гібридний завод». Народила і виховала двох дітей, які, нажаль, не дожили до цього часу, а також активно приймає участь у житті та вихованні своїх внуків та правнуків.
Під час зустрічі голова громади поцікався питаннями щодо соціального захисту ветерана, побажав їй здоров’я, довгих років життя та вручив продуктовий набір на згадку про зустріч.

За інформацією загального відділу
з питань організації роботи, звернень громадян
та забезпечення діяльності виконавчого комітету міської радиЧетвер, 12 Квітня 2018 17:02 | Переглядів: 283

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення