Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Формуємо ефективну систему управління освітою в громаді

12 березня 2018 року у Запорізькому центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку України було проведено семінар-тренінг «Децентралізація управлінням освіти» для представників об’єднаних територіальних громад Запорізької області.
У даному семінарі прийняли участь та ознайомились з методами формування ефективної системи освіти в ОТГ, аспектами законодавства та можливостями, які надає процес децентралізації, голова Оріхівської міської ради, секретар ради, начальник відділу освіти та начальник бюджетного відділу Оріхівської міської ради.
Особливу увагу було приділено питанню формування та розробці стратегічного розвитку освіти, акцент зроблено на алгоритм створення опорної школи в ОТГ.
При проведенні семінару-тренінгу були сформовані тренерські групи з числа керівників громад їх заступників, директорів шкіл, які вже мають успішний досвід вирішення різних питань управління системою освіти. Саме цим конкретним практичним рішенням та шляхам побудови ефективної системи освіти був присвячений відповідний семінар.
Окрім фінансових аспектів децентралізації системи освіти велику увагу в ході семінару було приділено необхідності та можливості забезпечення доступною, якісною освітою дітей з особливими потребами, а також можливість підвищення рівня освіти, які надаються дітям в сільській місцевості.
Программа «U-LEAD з Європою» фінансується спільно з Європейським Союзом та його країнами-учасницями, Естонією, Німеччиною, Польщею, та и Швецією та підтримують реформу децентралізації та її секторальні напрямки.
За результатами проведеного семінару-тренінгу цього ж дня під головуванням міського голови проведено робочу нараду, на якій були окреслені напрямки щодо реалізації поставлених завдань.Вівторок, 13 Березня 2018 11:55 | Переглядів: 221

Пошук по сайту

Актуально