Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Святкова «Група зустрічей» для прийомних родин

З першим весняним сонечком до нас приходить тепле та ніжне жіноче свято 8-го Березня.
Саме напередодні цього свята КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно з будинком дитячої творчості провели святкову «Групу зустрічей» для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу.
Свято розпочалось огляду виставки художньої творчості. Потім батьки і діти отримали привітання від міського голови Сергія Михайловича Герасименка та були запрошені на святковий концерт.
Основною родзинкою свята був майстер клас по виготовленню «Сімейного оберіга» - святкових пташок для любих матусь прийомними дітьми та вихованцями дитячого будинку. Діти разом з фахівцем із соціальної роботи Ціммерман І. С. та спеціалістом будинку дитячої творчості Валентиною Іванівною Приходько працювали над виготовленням весняних пташок-оберегів та готували поздоровлення для мам. Робота була завзятою та цікавою. Діти допомагали один одному, радились та приємно спілкувались. Обереги вийшли чарівними , адже були виготовлені з щирістю та великим бажанням.
В цей час прийомні батьки з психологом КУ «ЦНСП» Бєлан С.В. провели анкетування «Життя дитини в родині» з метою визначення психологічної атмосфери в родині дитини та обговорили проблеми та досягнення родин.
Закінчився захід врученням оберегів матусям та святковим чаюванням.

За інформацією КУ «ЦНСП»Понеділок, 12 Березня 2018 11:44 | Переглядів: 178

Пошук по сайту

Актуально