Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В Оріхівській районній бібліотеці було проведено нараду бібліотечних працівників Оріхівської територіальної громади

Діяльність бібліотек багато в чому залежить від професіоналізму, компетентності та здібностей її працівників.
Саме з метою ознайомлення бібліотечних працівників з кращим досвідом роботи бібліотек країни та зарубіжжя, пошуком та впровадженням нових, сучасних форм роботи 6 березня 2018 року в Оріхівській районній бібліотеці було проведено нараду бібліотечних працівників Оріхівської територіальної громади на тему: «День професійного спілкування: презентують бібліотеки громади».
Під час проведення наради бібліотечні працівники розповіли про змістовні, цікаві заходи в своїх закладах. Провідним бібліотекарем Чорновал Л.М. проведено огляд нових методичних матеріалів про проектну та інноваційну діяльність бібліотек області.
Бібліотекарі прийняли активно участь в літературному конкурсі «Поети пишуть жінку пензлем слова», який провела провідний бібліотекар Візиренко Л.А.
На закінчення наради начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області Качур О.Д., директор КЗ «Оріхівська центральна районна бібліотека» Постельняк О.М. та голова трудового колективу Босенко С.В привітали присутніх з Міжнародним жіночим святом – 8 березня.

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиПонеділок, 12 Березня 2018 11:35 | Переглядів: 161

Пошук по сайту

Актуально