Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В районній бібліотеці відбувся конкурс віршів «Стежками Тараса»

Кожного року, 9 березня не тільки Україна, цілий світ вшановує пам'ять Великого Кобзаря. В кожній оселі читають настільну книгу Т. Г. Шевченка «Кобзар». Його творчість, пам'ять про нього не вмре ніколи.
5 березня в районній бібліотеці для дітей відбувся конкурс «Стежками Тараса» до дня народження Великого Кобзаря.
Гості бібліотеки учні 4-а класу НВК № 2, класовод Бойко О.М. Популярності Шевченкових творів серед дітей сприяє їхня логічна прозорість, простота, наспівність. С. Людкевич говорив: « Він ( Шевченко) не складав, а виспівував свої поезії, хоч і без мелодій».
Ведучі свята - бібліотекарі, розповіли про життя та творчість поета, а учні декламували вірші: «Заповіт», «Сон», «Тече вода з - під явору», «Село на нашій Україні», «Весна : садочки зацвіли», «Україна», «Село! і серце одпочине» та інші.
Вірші читали усі учні класу, а найкращими визнані: Вітер Яна, Бойко Максим, Проскура Даша. Вони отримали подарунки. Крім того юні читачі приймали участь в різноманітних конкурсах та вікторинах: « З якого вірша рядок», «Тарасова доля», «Встав пропущене слово». А ще ведучі демонстрували малюнки з творів, а діти вгадували з якого твору цей малюнок.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради
Запорізької областіПонеділок, 12 Березня 2018 10:54 | Переглядів: 137

Пошук по сайту

Актуально