Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Вітання жінкам з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня!

Найтепліші вітання від Оріхівської міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу міської ради адресовані вам та вашим родинам з нагоди чудового свята Весни, Молодості і Квітування.
8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.
Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, невістки, подруги! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід.
Жінки Оріхівщини, як і всієї України, соціально активні, не стороняться громадської і політичної роботи. У щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині. Знаємо, що майбутнє нашого краю цілком у ваших руках. Вдячні за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях.
Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями.
Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду Оріхівщини!

З повагою,
міський голова
С.М. ГерасименкоСереда, 07 Березня 2018 09:44 | Переглядів: 181

Пошук по сайту

Актуально