Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Порушені в зверненнях громадян питання знаходяться на контролі міської влади

Виконавчий комітет міської ради у зв’язку з численними зверненнями мешканців міста щодо встановлених пристроїв примусового зниження швидкості по вул. Гоголя м. Оріхова повідомляє наступне.
Роботи з облаштування вищевказаних пристроїв здійснювалися у 2017 році відповідно до проекту, розробленого організацією, що має ліцензію на виконання таких робіт, та узгодженого з начальником відділення ДАІ по обслуговування АТ Оріхівського району та АТІ УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області, та виконувалися підрядною організацією, що має ліцензію, згідно затвердженого кошторису.
З метою запобігання порушень водіями правил дорожнього руху (виїзд транспортних засобів на зустрічну смугу в цілях об’їзду пристроїв примусового зниження швидкості) виконавчим комітетом міської ради в жовтні 2017 року планувалось змінити технічну модель пристрою (зменшення висоти, збільшення ширини та подовження по всій ширині проїзної частини «лежачих поліцейських»). Але через неналежні погодні умови (низька температура повітря) роботи відкладено до травня 2018 року.

За інформацією відділу розвитку інфраструктури,
інвестицій, містобудування та архітектури міськвиконкомуП'ятниця, 09 Лютого 2018 11:54 | Переглядів: 191

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення