Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Гра – основа для розвитку розумових та інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку

Мистецтвцу організації та проведення сюжетно-рольової гри було присвячене методичне об′єднання вихователів Оріхівської ОТГ, яке відбулося 07.02.2018 року на базі Оріхівського КДНЗ «Чебурашка».
Вихователі познайомили колег з набутим досвідом роботи з даної теми, демонструючи з дітьми старшої групи, гру «Дитяче кафе «Ромашка».
Діти вільно та невимушено вживалися в світ дорослих, розвивали сюжет гри на основі набутих знань, вчилися працювати разом, допомагати одне одному, дотримувалися норм поведінки.
Для успішного розгортання сюжету гри вихователі групи «Ромашка» Альошина Олена Миколаївна, Кльоус Анжела Сергіївна створили предметно-ігрове середовище, в якому діти перетворювали гру на змістовну, цікаву діяльність, сприяли створенню позитивної емоційної атмосфери.
Умілі руки педагогів Альошиної О.М., Кльоус А.С. та помічника вихователя Колісник А.М. виготовили дуже багато атрибутів та дидактичного матеріалу для зацікавлення дітей,відтворення в грі знань про професії дорослих.
Виконуючи різні ролі, діти не лише пізнають світ професій дорослих, а й вчаться регулювати свої емоції та поведінку, взаємодіяти з іншими, а ще імпровізують, проявляють творчість і застосовують набуті знання

Кльоус А.С., Альошина О.М. - вихователі ОКДНЗ «Чебурашка»Четвер, 08 Лютого 2018 19:56 | Переглядів: 248

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення