Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відкритий урок для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів

6 січня 2018 року учителем початкових класів КЗ «Оріхівська ЗОШ І-ІІ ступенів №5» Ковалевською Інною Григорівною, було проведено відкритий урок з математики для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Розв’язування задач» за методикою розвивального навчання С.О. Скворцової.
Урок насичений різноманітними цікавими задачами. Діти продемонстрували вміння розв’язувати задачі, застосовуючи спосіб знаходження однакової величини за двома сумами та за двома різницями. Вправно складали задачі, змінюючи способи розв’язання. Усний рахунок продемонстрував обчислювальні навички четвертокласників: діти використовують різноманітні способи усних обчислень, обираючи найзручніший .
На уроці учні працювали в парах, в малих групах. Кожною групою керував тренер, учень з високим рівнем пізнавальних потреб та можливостей. Вчителем вдало підібрана ігрова форма роботи - подорож королівством величин. Учні з високим рівнем пізнавальних потреб та можливостей мали змогу працювати самостійно, випереджаючи інших.
На уроці було досягнуті поставлені цілі та задачі.Середа, 07 Лютого 2018 16:06 | Переглядів: 202

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення