Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Про скликання десятої сесії Оріхівської міської ради

12 січня 2018 року міським головою видано розпорядження №02 «Про скликання десятоїсесії Оріхівської міської ради сьомого скликання». Згідно даного розпорядження, засідання сесії відбудеться 25 січня 2018 року о 10.00 годині у великій залі Оріхівської районної ради. У порядок денний внесено наступні питання:

1. Про інформацію керівника Оріхівського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області протягом ІІ-го півріччя 2017 року.
2. Про План роботи Оріхівської міської ради на перше півріччя 2018 року.
3. Про створення відділу адміністративних послуг Оріхівської міської ради Запорізької області.
4. Про внесення змін до рішення 5– ої сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання від 26.10.2017 № 42 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Оріхівської міської ради та її виконавчих органів».
5. Про затвердження конкурсної комісії по відбору підприємств - виконавців послуг на території Оріхівської міської ОТГ та внесення змін до рішень 28-ої сесії Оріхівської міської ради 6- го скликання від 12.07.2012 № 15 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію по відбору підприємств виконавців житлово-комунальних послуг у м.Оріхів» зі змінами, від 12.07.2012 року № 14 «Про затвердження Положення про порядок відбору підприємств виконавців житлово-комунальних послуг у м.Оріхів».
6. Про зміну засновника та найменування Комунального підприємства «Нестерянський комунальник» Нестерянської сільської ради.
7. Про звільнення у 2018 році від сплати державного мита, яке справляється за видачу певних видів документів, засуджених, що відбувають покарання у Оріхівській виправнії колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№ 88).
8. Про внесення змін до рішення Оріхівської міської ради від 26.10.2017 № 53 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».
9. Про проект «Про внесення змін до рішення 10-ї сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2016 року №01 «Про затвердження «Про оренду комунального майна територіальної громади міста Оріхова»».
10. Про виконання міської Програми «Економічна підтримка міської газети "Оріхів" на 2016-2018 роки».
11. Про надання пільг підприємствам, які організовують харчування в школах міста.
12. Про внесення змін до рішення 1-ої сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання від 04.02.2016 № 25 «Про створення та затвердження складу комісії зі встановлення розміру пайової участі ( внеску) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Оріхів».
13. Про внесення змін до рішення 3-ї сесії сьомого скликання від 31 серпня 2017 року № 15 «Про створення та затвердження складу комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою»
14. Про внесення змін до рішення 3-ї сесії сьомого скликання від 31 серпня 2017 року № 16 «Про створення та затвердження складу конкурсної комісії по оренді майна комунальної власності».
15. Про внесення змін до рішення 6-ї сесії сьомого скликання від 23.11.2017 № 74 «Про прийняття установ, закладів та майна до комунальної власності Оріхівської міської ради», в частині внесення зміни у склад комісії з приймання – передачі установ, закладів та майна до комунальної власності Оріхівсьокї міської ради».
16. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади, які підлягають передачі в оренду на конкурсних засадах у 2018 році
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (ТОВ «Солар Оріхів», м. Оріхів, Р= 6.0га., вул.Привокзальна).
18. Про внесення змін до переліку земельних ділянок, які планується передати у власність шляхом викупу (гр. Лісаченко А.С., вул. Гоголя,11, магазин «Київ Стар», Р= 422 кв.м).
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Аверков Д.О., нова забудова, Р=0,10га., вул. Квіткова)
20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Крячко І.О., вул. Металістів,4).
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (гр. Крячко Д.О. , вул. Металістів,4,ОСГ, р,0.10га).
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості та передачі її у власність.(гр. Півторацька С.Д. ,с. Новоданилівка, вул. Хрусталькова,47, Р= 0,0619га).
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості та передачі її у власність (гр.Кандибка В.С., пров. Дружби,3, Р= 0,10га).
24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості та передачі її у власність.(гр.Борщова А.І., вул. Київська,30, Р= 0,10га).
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр.Федотова Т.П., с. Копані, вул. Чарівна, ОСГ, Р=1,6090га).
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр.Сидоров П.Я., с. Новопавлівка, вул.Шевченка, ОСГ, Р=2,0га).
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр.Романенко О.П., с. Копані, вул. Вишнева,9, ОСГ, Р=2,0га).
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр.Овдієнко А.С., с. Копані, вул. Першотравнева, ОСГ, Р=1,8837а).
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр. Моісєєв В.М., с. Копані, вул. Василівська,2, ОСГ, Р=2,0га).
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр. Марич О.М., с. Копані, вул. Першотравнева, ОСГ, Р=2,0га).
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр. Ковальов М.О., с. Новопавлівка, вул. Шевченка,33,35, ОСГ, Р=2,0га).
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр. Іщенко Я.В., с. Новопавлівка, вул.Шевченка,29, ОСГ, Р=2,0га).
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність.(гр. Чубич Н.В., с. Новопавлівка, вул. Шевченка,25, ОСГ, Р=2,0га).
34. Про приведення державного акту на право власності на землю у відповідність до чинного законодавства. (гр. Бут В.М., с. Новоданилівка, ОСГ, Р=0,45га).
35. Про приведення державного акту на право власності на землю у відповідність до чинного законодавства. (гр. Бут С.Г., с. Новоданилівка, ОСГ, Р=0,35га)
36. Про приведення державного акту на право власності на землю у відповідність до чинного законодавства. (гр. Пластілін Д.С., с. Новоандріївка, вул. Клименко,130, житловий будинок - Р=0,25га., ОСГ- Р=0,35га).
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Герус С.В., с. Новопавлівка, ОСГ, Р= 1.0га., вул. Суворова).
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Марич І.А., житлов. буд., Р= 0.10га., вул. Покровська).
39. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр.Сіміохіна Н.Г., вул. Овчаренка,3-а).
40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Панченко І.В., Прищенко К.В., Прищенко Т.К., вул. Покровська,33).
41. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (гр.Марич І.А., магазин «Марічка», вул. Покровська (Ленінградських курсантів), 55, Р=0,0670 га)
42. Про звільнення у 2018 році від сплати державного мита за отримання повторних свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану Служби у справах дітей Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області.П'ятниця, 12 Січня 2018 15:49 | Переглядів: 250

Пошук по сайту

Актуально