Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі оріхівці!

Шановні оріхівці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Нового 2018 року та Різдва Христового!

Незабаром ми перегорнемо останній листок календаря 2017-го року і з надією зустрічатимемо рік 2018-й. Підводячи підсумки року, що минає, хотілося б відзначити, що для нашого міста і згуртованої Оріхівської громади цей рік був плідним. За багатьма позитивними зрушеннями стоїть напружена повсякденна робота жителів Оріхівської ОТГ, ваша активна громадська позиція, розуміння проблем громади, бажання зробити нашу громаду красивішою, привабливішою, комфортнішою для проживання. Щире спасибі вам, дорогі земляки, за це.

У Новому 2018-му році ми будемо вдосконалювати роботу по всіх напрямках соціально-економічного розвитку громади і сподіваємося, що завдяки нашій спільній праці Оріхівська міська ОТГ буде розвиватись ще динамічніше і стабільніше.

Дорогі оріхівці! Нехай Різдвяна зірка світлом добра та надії осяє кожну оселю, наповнить любов’ю і милосердям серця, додасть сили і наснаги для втілення в життя найсміливіших задумів та планів.

Бажаю вам, дорогі земляки, щоб прийдешній рік подарував нам і нашому місту економічний добробут і зростання, мир та благодать. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи і негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення і професійні надбання. Бажаю, щоб Новий рік став початком впевненої дороги в новий щасливий і мирний рік!

З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі оріхівці!

З повагою,
міський голова
С.М.ГерасименкоП'ятниця, 29 Грудня 2017 12:57 | Переглядів: 159

Пошук по сайту

Актуально