Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Разом зробимо село Мирне кращим

На виконання рішення ініціативної групи в с. Мирне продовжується робота з реалізації соціально - економічних та культурних заходів. Для проведення. суботників сприяють погодні умови. Так з 28 листопада по 4 грудня на території с. Мирне проведено ряд заходів з благоустрою. Зокрема вирубані порослі, прибрано сухостій в паркових зонах біля адміністративної будівлі та по вулиці Перемоги. 4 грудня проведений ямковий ремонт доріг по вулицях Вишневій, Українській та при під’їзному шляху до села.
Наразі за ініціативою та підтримкою Цвігуна В.В., інших керівників організована охорона лісосмуг з метою недопущення вирубування зелених насаджень.

Є значні досягнення в роботі створених гуртків в КЗ «ДНЗ «Колобок». Активну зацікавленість проявляють дітки на гуртках англійської мови та образотворчого мистецтва. Пропонується впровадження ще одного гуртка
« Умілі рученята», де дітки будуть вчитися виготовляти різноманітні вироби.
Активну участь у реалізації всіх заходів беруть керівники фермерських господарств «Ясени» Цвігун В. В., «Алекс» Біллерис О. О., «Надія» Чувільський Є.І., «Витязь» Берьозіна О.Г., Дуже вдячні за співпрацю, небайдужість за сприяння в благоустрої нашого села керівникам гуртків дитсадка Савіній Анжелі, Чевичеловій Євгенії, працівникам комунгоспу Маслак О., Овсюк О., Циганков В., Гуров В. працівникам підприємств та жителям села Крупенку В., Тягунському В., Готопіло Д., Шемберко О, Рахімкуловій О., Дийкуну В., Заброді М., Ковальову В., Мельник Г., Заброді І., Столярову С., Майструк Т., Мельник Л.

 Понеділок, 04 Грудня 2017 16:50 | Переглядів: 179

Пошук по сайту

Актуально