Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на листопад 2019 року

Культурно – мистецькі заходи

відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

 та підпорядкованих закладів на листопад 2019 року

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

Місце

проведення

Відповідальний

1

Святковий концерт до Дня працівника соціальної сфери 

1 листопада

14.00

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О., директор КЗ «ЦКД»

2

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

1 листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

3

Участь зразкового аматорського вокального ансамблю «Лілея» в обласному фестивалі народного мистецтва «Вольниця»

1 листопада

10.00

м. Гуляйполе

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

4

Урочисте відкриття обласного турніру з волейболу ім. В. М. Галушки

2 листопада

10.00

КЗ «Оріхівська ДЮСШ»

Гольнєва А.В.,

культорганізатор 1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

5

Участь вокальних колективів Новоданилівського сільського клубу-філіалу «Любисток», Копанівського сільського клубу-філіалу «Світанок» та народного хору «Таврія» КЗ «Центр культури і дозвілля»  в обласному фестивалі народного мистецтва «Вольниця»

2 листопада

10.00

м. Гуляйполе

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу;

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу;

Міхєєнко О.О.,

хормейстер

КЗ «ЦКД»

6

Тематична дискотека до свята Хелловін

2 листопада

18.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Прус К.К.,

культорганізатор

Нестерянського СБК-філіалу

7

Танцювально-розважальна програма  для дітей

 

2 листопада

19.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

8

Виховна година до 110-ї річниці з дня народження

В.А. Лазаряна

4 листопада

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

Коваленко С.В.,

провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

9

Участь делегації працівників культури в урочистостях з нагоди

Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

7 листопада

м. Запоріжжя

Качур О.Д., начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області

10

Перегляд літератури

до Дня української писемності та мови «Читаємо українською»

7 листопада

Нестерянська сільська бібліотека-філія

 

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Нестерянської  СБ-філії

 

11

Літературна полиця «Наша мова калинова»

7 листопада

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Копанівської  СБ-філії

12

Мовознавчий турнір «Лети, наша мова прекрасна над світом»

7 листопада

13.30

Оріхівська бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К.,

провідний

бібліотекар бібліотеки-філії для дітей

13

Літературний конкурс «Барви рідного слова»

7 листопада

14.00

Мирненська сільська бібліотека-філія

Майструк Т.В., бібліотекар  Мирненської СБ-філії

14

Нарада для працівників сільських бібліотек-філій

«Актуальні аспекти планування роботи бібліотек громади на 2020 рік»

8 листопада

9.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Чорновал Л.М., провідний бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

15

Пишемо Всеукраїнський радіодиктант «Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета»

8 листопада

10.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Ковальчук Л.А., провідний  бібліотекар Оріхівської  публічної бібліотеки

 

16

Урочистості з нагоди

Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада

11.00

Центр культури і дозвілля

Качур О.Д., начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області

17

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

8 листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу.

18

Розважальна програма любительського об’єднання «Чарівний клубочок» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

 

19

Танцювально-розважальна програма

9 листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

20

Урочистості та театралізований захід до Дня працівників сільського господарства

15

листопада

15.00

Центр культури і дозвілля

 

Літвінова Н.Є.,

кульорганізатор 1-ої категорії КЗ «ЦКД»

21

Концертна програма до Дня працівників сільського господарства «Працею славиться наша земля!»

15

листопада

12.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу;

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

22

Святковий концерт до Дня працівників сільського господарства «Славимо трударів»

15

листопада

14.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

 

23

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

15

листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу.

24

Перегляд літератури до Дня толерантності «Стосунки рівності й поваги»

15

листопада

Оріхівська публічна

бібліотека

Ковальчук Л.А., провідний  бібліотекар Оріхівської  публічної бібліотеки

25

Ювілейний концерт до 50-річчя від дня створення Мирненського СБК

16 листопада

15.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М.,

завідувач Мирненського СБК-філіалу

26

Концерт до Дня працівника сільського господарства «Вшануємо Вас вінком – житнім колоском»

16 листопада

12.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського СК-філіалу

27

Звітний концерт з нагоди 5-ї річниці заснування вокального ансамблю «Гарні молодиці»

16 листопада

16.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Оніщенко Н.М.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

 

28

Танцювально-розважальна програма

 

16 листопада

19.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу.

29

Ретро-дискотека «Для тих кому за…»

16 листопада

20.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

30

Тематична полиця

«Господарі ланів»

17

листопада

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,  бібліотекар Новоандріївської СБ-філії

31

Хвилини мужності

До Дня Гідності та Свободи «Вільні творять майбутнє»

19 листопада

10.00

Нестерянська сільська бібліотека-філія

 

Назарчук Н.В.,        бібліотекар Нестерянської сб-ф

 

32

 

 

Інформаційна полиця «Наш дух не зламати, свободу не вбити»

19 листопада

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

бібліотекар  Новоданилівської СБ-філії

33

Виставка-діалог

«Події, що змінили долю України»

20 листопада

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,  бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

34

Книжкова полиця

«З Україною в серці»

20 листопада

Мирненська сільська бібліотека-філія

Майструк Т.В., бібліотекар  Мирненської СБ-філії

35

Виставка інформаційно-просвітницьких стендів про злочини голодомору 1932-1933 років

20-30 листопада

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В.,

зберігач фондів Оріхівської краєзнавчого музею

36

Година пам’яті

«Свічка пам’яті не згасне»

21 листопада

10.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Копанівської  СБ-філії

37

Відео-перегляд «Вільні творять майбутнє»

 

 

 

21 листопада

11.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Омельяненко Л.С., провідний  бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

38

 

 

Виставка-факт

«Голодомор: факти свідчать»

 

21 листопада

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,  бібліотекар Новоандріївської СБ-філії

39

Тематична година до Дня Гідності та Свободи «Ніхто не переможе мій народ!»

21 листопада

16.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу.

40

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом  «Шалений кидок»

22 листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК філіалу

41

Інформаційна полиця «Чорна сповідь моєї Вітчизни»

22 листопада

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

бібліотекар  Новоданилівської СБ-філії

42

Виставка-реквієм

«Землі моєї скорботні рани»

 

 

22 листопада

Оріхівська публічна

бібліотека

Візиренко Л.А., провідний  бібліотекар Оріхівської бібліотеки

43

Літературно-музичний вечір до Дня пам’яті жертв голодоморів «Свіча пам’яті»

23 листопада

11.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського СК-філіалу

44

Година спілкування «Запали, мамо, свічку»

23 листопада

15.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М.,

завідувач Мирненського СБК-філіалу

45

 

Вечір жалоби «Запали свічку пам’яті»

23 листопада

15.00

 

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

46

Година пам’яті до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні «Пам’ять вічна…»

 

 

23 листопада

16.00

Біля пам’ятного знака жертв голодоморів та політичних репресій в Україні

с. Копані

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

47

Година доброго спілкування «Ми вас вітаємо!»

27 листопада

10.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

48

Конкурс п’єс

27 листопада

 

Нестерянська дитяча музична школа

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

49

Конкурс «Талант № 1»

28 листопада

 

КЗ «Нестерянська СР ЗОШ І-ІІІст.»

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

50

Свято Осені

29 листопада

 

КЗ «Нестерянська СР ЗОШ І-ІІІст.»

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

51

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

29 листопада

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

52

Танцювальна розважальна програма

30 листопада

20.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

53

На базі постійно діючих експозицій та виставок екскурсії для індивідуальних відвідувачів та екскурсійних груп

Протягом місяця

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В.,

провідний зберігач фондів Оріхівської краєзнавчого музею

 

 

Понеділок, 28 Жовтня 2019 13:46 | Переглядів: 94

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання