Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на липень 2019 року

  Культурно – мистецькі заходи

відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

 та підпорядкованих закладів на липень 2019 року

 

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

Місце

проведення

Відповідальний

1

Виставка-інсталяція «Літо. Сонце. Море. Пляж. Яку книгу взять  в багаж?»

1 липня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., провідний бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

2

Народознавча полиця «На Івана, на Купала»

2 липня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

провідний бібліотекар Копанівської

СБ-філії

3

Робота дитячого «АРТ - кафе»

2-6 липня

11.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

4

Танцювальна програма для дітей

3 липня

17.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

5

Етно-виставка

«Золоте Купало в літо упало»

3 липня

Оріхівська публічна бібліотека

 Ковальчук Л.А.,       провідний бібліотекар ОПБ

6

Участь вокального ансамблю «Любисток» у фестивалі «Срібна Купальська роса»

5 липня

17.00

м. Токмак

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

7

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

5 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

8

Бібліографічний огляд «На Купала сонце грає»

5 липня

 

Новандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської

СБ-філії

9

Інформаційна поличка «Пливи, пливи віночку»

5 липня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

провідний бібліотекар  Новоданилівської СБ-філії

10

Танцювально-розважальна програма для дітей

6 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

11

Театралізоване дійство на Івана-Купала «Ой плету, плету віночок, водою пускаю»

6 липня

20.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

12

Свято Івана Купала. Квест-гра «Знайди квітку папороті»

6 липня

16.00

прибудинкова територія Нестерянського СБК-філіалу

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

13

 

 

 

Мистецька година

«Майстрині живуть поруч»

8 липня

Новандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської

СБ-філії

14

Робота дитячого «АРТ-кафе»

9-13 липня

11.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

15

Виставка вишиванок «Вишиване диво усміхнулось мило»

9 липня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

провідний бібліотекар  Новоданилівської

СБ-філії

16

Виставка нових надходжень «Книжкові цікавинки»

10 липня

Оріхівська бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії  бібліотеки-філії для дітей

17

Спортивна естафета «Спритні, дужі, небайдужі»

10 липня

17.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

18

Святкування всесвітнього дня шоколаду

11 липня

11.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

19

Змагання з настільного тенісу

12 липня

12.00

Мирненський

сільський будинок культури-філіал

Островершенко Л.І., керівник народного ансамблю «Журавка»

 

20

Танцювально-розважальна програма

13 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

керівник художній Копанівського СК- філіалу

21

День українського миротворця.

Творчий проект «Спасибі тобі солдате, за мирне небо над головою»

13-16 липня

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

22

Танцювально-розважальна програма

13 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіалу

Бойко С.А.,

керівник художній Копанівського СК- філіалу

23

Виїзна ігрова розважальна програма для дітей «Кольори веселки»

13 липня

10.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор 1-ої категорії

КЗ «ЦКД»

24

Робота дитячого «АРТ-кафе»

16-20 липня

11.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

25

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

19 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

26

Розваги для дітей «Літні забави»

19 липня

12.00

Мирненський

сільський будинок культури-філіал

Островершенко Л.І.,

керівник народного ансамблю «Журавка»

Мирненського СБК-філіалу

27

Святкові привітання з днем бухгалтера 

16 липня

10.00

ТОВ «Ніка» та ПРаТ АПК

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

28

 

 

 

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

19 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

29

Розваги для дітей «Літні забави»

19 липня

12.00

Мирненський

сільський будинок культури-філіал

Островершенко Л.І., керівник народного ансамблю «Журавка»

Мирненського СБК-філіалу

30

Танцювально-розважальна програма для дітей

20 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

керівник художній Копанівського СК- філіалу

31

Робота дитячого «АРТ-кафе»

23-27 липня

11.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

32

Історична сторінка

«Духовні  скарби України»

24 липня

Оріхівська публічна бібліотека

Пащенко І.М., бібліотекар 1 категорії ОПБ

33

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

26 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

34

Свято іменинника для учасників художньої самодіяльності «Іменинний пиріг, лише раз на рік»

26 липня

14.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

35

Інформаційна година

«Історія хрещення Київської Русі»

26 липня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

провідний бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

36

Танцювально-розважальна програма

27 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

керівник художній Копанівського СК- філіалу

37

Творчий проект до дня Хрещення Київської Русі – України «Національні традиції українського народу»

28 липня

9.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

38

День працівників торгівлі. Святкові вітання

28 липня

11.00

заклади торгівлі  села Нестерянка

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

39

Виставка ляльок-мотанок майстрині О.Лепетченко

Протягом липня

Оріхівський

краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

40

Виставка малюнків учнів художнього відділення КЗ «Оріхівська дитяча музична школа  ім. М. Сокіл»

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею;

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

41

Екскурсії для учнів навчальних закладів, індивідуальних відвідувачів на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч. 20 ст.» та тимчасових виставок

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

42

Надання допомоги учням ЗОШ, студентам    Оріхівського коледжу у написанні  рефератів, лекцій; викладачам учбових закладів у проведенні виховних годин

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

43

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини», виставка старожитностей, виставка світлин «Оріхів у фотографіях»

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

Понеділок, 24 Червня 2019 16:50 | Переглядів: 205

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання