Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні сервіси

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на червень 2019 року

Культурно – мистецькі заходи

відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

 та підпорядкованих закладів на червень 2019 року

 

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Ігрова розважальна програма для дітей міста до Дня захисту дітей

01 червня

18.00

Дитячий майданчик

«Оріхів Ленд»

м. Оріхів

Літвінова Н.Є.

культорганізатор

1-ої категорії

КЗ «ЦКД»

2

До Дня захисту дітей розважальна програма «Сьогодні - день дитинства, гарне свято!»

01 червня

10.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського

СК- філіалу

3

До Дня захисту дітей розважальна програма «Веселімося, бо в нас в літку свято кожен день»

01 червня

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури - філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

4

Танцювально-розважальна програма  для дітей

01 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

5

Творчий проект до Дня захисту дітей

-         малюнок на асфальті «Світ очима дітей»;

-         музична перерва карооке для дітей;

-         дитячий показ мод;

-         дискотека

01 червня

10.30

 

 

 

12.00

 

 

 

12.30

 

13.00

прибудинкова територія Нестерянського сільського будинку культури-філіалу

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

Є.Мотак

керівник гуртків Нестерянського СБК-філіалу

6

Театралізоване дійство до Дня захисту дітей «Мандрівка в казковий світ» та конкурс дитячих малюнків «Дім в якому ми живемо»

01 червня

09.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

7

Вечір відпочинку для дітей «Дорослі та діти»

01 червня

13.00

Мирненський - сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

8

Свято «Радість дзвінкого дитинства»

01 червня

10.30

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

бібліотекар Копанівської

СБ-філії

9

Дитяче свято

«Є на світі країна Дитинства»

01 червня

11.00

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

ГушерВ.І.,     бібліотекар Новоданилівської

СБ-філії

 

10

Конкурс малюнків

«Ми щасливі діти»

03 червня

10.30

Новопавлівська

сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., бібліотекар    Новопавлівської

СБ-філії

 

11

Конкурс кмітливих

«Загадки чарівниці природи»

03 червня

10.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., бібліотекар Копанівської

СБ-філії

 

12

Концерти «Подорож  у дивовижний світ музики» для учнів загальноосвітніх шкіл

03-04 червня

09.30

Оріхівська публічна бібліотека

Палій Л.Б, заступник директора з навчальної роботи

13

Тиждень дитинства

«Дитина у світі людей»

Вівторок- день  дружби

04 червня

09.00

Новоандріївський сільський будинок культури- філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

14

Акція «Ласкаво просимо у літо»

04 червня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

бібліотекар Копанівської

СБ-філії

15

Ігрова карусель

«Розумні, кмітливі. допитливі»

04 червня

10.30

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

16

Інтерактивна розважальна  програма до Дня захисту дітей в Україні

04 червня

Новопавлівський сільський клуб - філіал

Кучер О.Ю., культорганізатор 1-ої категорії

КЗ «ЦКД»

17

Вікторина

«Калейдоскоп цікавих пригод»

04 червня

11.00

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

бібліотекар  Новоданилівської

СБ-філії

18

Середа- день м’ячика

05  червня

09.00

Новоандріївський сільський будинок культури - філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

19

Театралізований вечір для дітей

05  червня

10.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

20

Хенд –мейд «А у нас майстер клас»

05 червня

11.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., бібліотекар Копанівської

СБ-філії

21

Четвер - день майстровичків

06  червня

 09.00

Новоандріївський сільський будинок культури- філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

22

Пятниця-день спорту

07  червня

09.00

Новоандріївський сільський будинок

культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

23

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

07 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

24

Ретро - дискотека «Тим кому за…»

08 червня

17.00

 

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П.,

керівник художній КЗ «ЦКД»

25

Субота - день музики

08 червня

09.00

Новоандріївський сільський будинок

культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

26

Танцювально-розважальна програма  для дорослих

08 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

27

Творчий проект до Дня друзів «Мої долоньки, тобі дарую»

08 червня

11.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

28

Екскурсія

«Мандруємо в країну читалію»

10 червня

11.00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., бібліотекар Новоандріївської СБ-філії

29

Загадкова година

«Ану - відгадай !»

11 червня

10.30

Нестерянська

сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

бібліотекар  Нестерянської СБ-філії

30

Похід з дітьми «Кольорове літо - квітнуть в лузі квіти»

12 червня

09.00

Територія села

Новоандріївки

 

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

31

Виїзний концерт на замовлення до Дня медичного працівника

13 червня

10.00

 

Медичний центр репродукції людини

м. Запоріжжя

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

32

Народознавчі полички :

«Зелена неділя гостей запрошує»

 

«Прийди до мене неділенько зелена»

 

«Свята Трійця єднає, надихає. Береже»

13-18 червня

Бібліотеки                                   громади

Назарчук Н.В.,

бібліотекар  Нестерянської СБ-філії;

Левченко Т.Ф. бібліотекар Новоандріївської СБ-філії;

Гушер В.І.,

бібліотекар  Новоданилівської

СБ-філії;

Виблова Т.М., бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

33

Урочистості та концерт до

Дня медичного працівника

14 червня

13.00

 

Центр культури і дозвілля

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

34

Спільний захід по проведенню урочистої частини для випускників Оріхівської філії

№ 3 КЗ ОЗЗСО «Сузір’я»

 

14 червня

19.00

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «ЦКД»

35

Привітання з Днем медичного працівника

14 червня

11.00

Мирненська медична амбулаторія

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

36

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

14 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

37

Танцювально-розважальна програма  для дітей

15 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

38

Творчий проект до зелених свят «Найкращий букет з польових квітів»

15 червня

11.00

 

паркова зона

с. Нестерянка

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

39

Дискотека для дітей

15 червня

18.00

 

Новоандріївський сільський будинок

культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського

СБК-філіалу

40

Привітання з професійним святом працівників АЗПСМ

15 червня

09.00

 

Медична установа

с. Нестерянка

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

41

Молодіжний танцювальний вечір

15 червня

20:00

Новопавлівський СК-філіал

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

42

Театралізоване дійство до свята Трійці

16 червня

15.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу,

Осипова С.В., керівник гуртка Новоданилівського  СК-філіалу

43

Вечір зустріч «Трійціні забави»

16 червня

12.00

Мирненський  сільський будинок культури- філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

44

До Дня Святої Трійці. Обмінний виїзний концерт в село Новоданилівка. (Храмове свято)

16 червня

15.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

45

Ігрова програма «Веселий м’яч»

19 червня

17.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

46

Участь начальника відділу культури в підсумковій конференції «Академія культурного лідера»

19-20 червня

м. Київ

Качур О.Д., начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області

 

47

Гра –подорож

«П’ять сходинок до казки»

20 червня

10.30

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., бібліотекар Новоандріївської СБ-філії

48

Перегляд літератури до Дня скорботи

«Живе в народі пам'ять вічна»

20-25 червня

Оріхівська публічна

бібліотека

 

Ковальчук Л.А., провідний  бібліотекар ОПБ

49

Година доброго спілкування «Ми вас вітаємо!» (ювіляри, ІІ квартал)

21 червня

10.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

50

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

21 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

51

Ретро - дискотека «Тим кому за…»

22 червня

17.00

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П.,

керівник 

художній

КЗ «ЦКД»

52

Покладання квітів на Меморіалі «Пам’ятаємо. Шануємо. Гордимося.» до дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня

10.00

 

парк імені

Т. Г.Шевченка

 

Власенко Л.О.,

в.о. директора

КЗ «ЦКД»

 

53

Мітинг до Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні «Вони у серці народу»

22 червня

20.00

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

54

Екскурсія «Пригоди у бабусі»

22 червня

15.00

Новоандріївський сільський будинок

культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

55

Творчий проект до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня

10.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

56

До Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Мітинг-реквієм «Знову скорбота запалила свічку…»

22 червня

10.00

Меморіальний комплекс села Копані

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

57

Вечір відпочинку до Дня молоді

«Ми молодість - майбутнє України»

23 червня

20.00

 

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

58

Спільний захід по проведенню урочистої частини для випускників ОЗЗСО «Сузір’я»

25 червня

 

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «ЦКД»

59

Виставка - огляд

«Конституція України:  від Гетьмана до Президента»

 

25 червня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

бібліотекар  Новоданилівської

СБ-філії

60

До Дня Конституції України - викладка плакатів, друкованих видань із фондів музею

25-27 червня

Оріхівський краєзнавчий

 музей

Коваленко С.В., провідний лектор – екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею,

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

61

Спільний захід по проведенню урочистої частини для випускників

КЗ «Оріхівський НВК №2 ім. академіка В.А.Лазаряна»

 

26 червня

19.00

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «ЦКД»

62

Правовий компас

«Конституція – основний закон держави»

 

26 червня

Оріхівська публічна

бібліотека

 

Візиренко Л.А., провідний  бібліотекар ОПБ

63

«Конституція моєї Батьківщини»

26 червня

 

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., бібліотекар Новоандріїівської СБ-філії

64

Спільний захід по проведенню урочистостей з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Оріхівського коледжу ТДАТУ

 

27 червня

19.00

 

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «ЦКД»

65

Святовий концерт до Дня Конституції України «Із пісні встає Україна моя»

27 червня

17.00

 

Новоданилівський сільський будинок культури-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського  СК-філіалу

66

Бесіда-діалог

«Знаємо свої права виконуємо свої обов’язки»

27 червня

11.00

 

Оріхівська бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії бібліотеки-філії для дітей

67

Відео –нагадування

«Ім’я біди наркотик»

 

27 червня

11.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Візиренко Л.А., провідний  бібліотекар ОПБ

68

Святкові заходи до Дня Конституції та Дня молоді: святковий концерт, пінні розваги, дискотека

28 червня

18.00

площа Покровська

м. Оріхів

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «ЦКД»

69

Святковий концерт до Дня Конституції України

28 червня

18.00

 

Нестерянський  сільський будинок культури- філіал

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

70

Концерт до Дня Конституції України

28 червня

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

71

До Дня Конституції України святковий концерт аматорів села Омельник

28 червня

15.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

72

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

28 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

73

Інформаційна година «Конституція – оберіг нашої держави»

28 червня

10.30

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Копанівської

СБ-філії

74

Молодіжний танцювальний вечір

29 червня

час уточнюється

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучер О.Ю., культорганізатор 1-ої категорії

КЗ «ЦКД»

 

75

Танцювально-розважальна програма  для дітей

29 червня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

76

Цільова прогулянка «Казкових героїв малюємо, з ними подорожуємо»

29 червня

09.00

Прибудинкова територія Новоандріївського сільського будинку культури-філіалу

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

77

Концерт до Дня Конституції України

29 червня

20.00

Прибудинкова територія Мирненського сільського будинку культури-філіалу

 

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

78

Масове гуляння до Дня молоді

29 червня

21.00

Прибудинкова територія Мирненського

сільського будинку культури-філіалу

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

79

Виставка малюнків учнів художнього відділення КЗ «Оріхівська дитяча музична школа  ім. М. Сокіл»

Протягом червня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею;

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

80

Екскурсії для учнів навчальних закладів, індивідуальних відвідувачів на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч. 20 ст.» та тимчасових виставок

Протягом червня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

81

Надання допомоги учням ЗОШ, студентам    Оріхівського коледжу у написанні  рефератів, лекцій; викладачам учбових закладів у проведенні виховних годин

Протягом червня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

82

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини», виставка старожитностей, виставка світлин «Оріхів у фотографіях»

Протягом червня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

 

 

Середа, 29 Травня 2019 10:56 | Переглядів: 113

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання