Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на травень 2019 року

Культурно – мистецькі заходи
відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини
та підпорядкованих закладів на травень 2019 року

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Участь у регіональному фестивалі народної творчості «Світ калинового узору»

1 травня

10.00

м. Вольнянськ

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоданилівського СК-філіалу;

Осіпова С.В., керівник гуртка

Новоданилівського СК-філіалу;

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу;

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу;

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

2

II Всеукраїнський турнір  з боксу

1-4 травня

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О.,

в.о. директора КЗ «ЦКД»

3

Виїзний концерт для ветеранів та дітей війни народного ансамблю «Журавка» Мирненського сільського будинку культури-філіалу та любительського об’єднання «Меледія сердець»

3 травня

13.00

 

Кафе «Набережне»

 

Гольнєва А.В.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

Заброда І.М., завідувач Мирненським СБК-філіалом;

Клименко С.М., керівник любительського об’єднання «Меледія сердець»

4

Виїзний концерт для ветеранів та дітей війни народного ансамблю «Журавка» Мирненського сільського будинку культури-філіалу

3 травня

16.00

 

ДНЗ «Чебурашка»

 

Гольнєва А.В.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»;

Заброда І.М., завідувач Мирненським СБК-філіалом

5

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

3 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

6

Виставка-реквієм

«Пам’ятати заради

майбутнього»

3-15 травня

 

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., провідний бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

7

Участь учнів КЗ «Нестерянська дитяча музична школа» в конкурсі «Грай, музико!»

4 травня

10.00

Мелітопольський міський Палац культури ім. Т.Г. Шевченка

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

8

Танцювально-розважальна програма  для дітей

4 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

9

Участь в VI Всеукраїнському конкурсі фольклорних колективів «Грай, музико!»

4 травня

10.00

м. Мелітополь

Міхєєнко О.О., керівник народного вокального ансамблю «Калинонька»

Нестерянського  СБК-філіалу

10

Виїзний концерт для ветеранів та дітей війни за участю художньої самодіяльності Копанівського сільського клубу-філіалу

7 травня

16.00

 

Оріхівська філія № 5 КЗ ОЗЗСО «Сузір’я»

Гольнєва А.В.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»;

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

11

Виставка малюнків

«Ми проти війни. Ми за мир на землі»

7 -10 травня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

ГушерВ.І., провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

12

Виставка-реквієм «Війна у серці й пам’яті»

7-15 травня

 

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

13

Виїзний концерт для ветеранів та дітей війни за участю художньої самодіяльності Новоданилівського сільського клубу-філіалу

8 травня

15.00

ДНЗ «Оріхівський професійний

ліцей»

 

Гольнєва А.В.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»;

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

14

Літературний набат

«Роки війни століття пам’яті»

8 травня

Оріхівська публічна

бібліотека

Візиренко Л.А., провідний  бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

15

Тематичний виїзний концерт до Дня пам’яті та примирення

8 травня

19.00

 

Мирненський сільський будинок філіал-філіал

 

Самойлик М.П.,

керівник 

художній КЗ «ЦКД»

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

16

До Дня пам’яті і примирення покладання квітів до меморіалу

8 травня

10.00

Братська могила Радянських воїнів іпам’ятник воїнам

односельчанам 

село Новоандріївка

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

17

Творчий проект до Дня пам’яті та примирення «Вони заповіли нам жити..»

8 травня

9.00-18.00

Фойє Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

18

Покладання квітів до пам’ятника загиблому льотчику

8 травня

11.00

Пам’ятник загиблому льотчику

село Нестерянка

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

19

День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні:

 

- урочистий мітинг

«Пам’ятайте завжди»

 

 

- святковий концерт «Світле сяйво Перемоги»

9 травня

 

 

 

10.00

 

 

 

 

11.00

 

 

 

 

Меморіал Слави

 

 

 

 

Парк ім.

Т.Г. Шевченка

 

 

 

 

 

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

20

Урочистий мітинг та святковий концерт до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні за участю народного ансамблю «Вечірня зіронька»

9 травня

9.30

Новопавлівський сільський клуб-філіал

 

Лось С.С.,

провідний методист КЗ «ЦКД»

Качур О.Д., керівник ансамблю «Вечірня зіронька»

 

21

Мітинг-реквієм «Пам’ятаємо - значить перемагаємо»

9 травня

10.00

Пам’ятник загиблому льотчику

село Нестерянка

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

22

Святковий вогник для учасників  та дітей  Другої Світової війни до Дня Перемоги

9 травня

11.00

Обрядовий зал Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

23

Святковий концерт «Пам’ятаємо, а значить перемагаємо!»

9 травня

18.00

Прибудинкова територія Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

24

Танцювальна програма

9 травня

20-00

Фойє Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

25

Мітинг-реквієм «Хвилина мовчання»

9 травня

09.00

Пам’ятник загиблим парашутистам

село Новоданилівка

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоданилівського СК-філіалу

26

Концертна програма до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Другій Світовій війні «Пісня в строю»

9 травня

10.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоданилівського СК-філіалу; Осіпова С.В., керівник гуртка

Новоданилівського СК-філіалу

27

Мітинг-реквієм «Пам’ять жива» та

тематичний концерт  до Дня Перемоги «Пам’ятаємо 45-й і сьогодні і завжди»

9 травня

10.00

Братська могила Радянських воїнів іпам’ятник воїнам односельчанам,

Новоандріївський сільський будинок культури - філіал

Сніжко Т.А., завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

 

28

Святковий травневий вогник до Дня Перемоги «Сяй в віках, знамено Перемоги!»

9 травня

11.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу;

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

29

Урочиста хода та

концерт до Дня Перемоги

9 травня

8.30

Братська могила села Мирне

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

30

Година пам’яті

«Хай лунає салют Перемоги»

9 травня

10.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

провідний бібліотекар Копанівської

СБ-філії

31

Година пам’яті

«Перемога одна на всіх»

9 травня

10.00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

32

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

10 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

33

Ретро - дискотека «Тим кому за…»

11 травня

17.00

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П.,

керівник 

художній КЗ «ЦКД»

34

Танцювально-розважальна програма

11 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

35

Тематичний вечір до Дня матері «Для тебе співаю матусю»

11 травня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач

Новоданилівського СК-філіалу; Осіпова С.В., керівник гуртка

Новоданилівського СК-філіалу

36

Година поезії до Дня Матері та Дня сім’ї «Мамо, тобі низенько вклонюся»

11 травня

11.00

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар  Новоданилівської СБ-філії

37

Прем’єра вистави народного театру 

Марк Кропивницький «По ревізії» (етюд в 1-ій дії )

12 травня

15.00

 

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П.,

керівник 

художній КЗ «ЦКД»

38

Виставка-реквієм

«Не забудем героїв своїх»

12 травня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Нестерянської СБ-філії

39

Година доброго спілкування

«Мамина пісня»

13 травня

11.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

провідний бібліотекар Копанівської

СБ-філії

40

Бюро порад

«Секрети щасливої сім’ї»

13-20 травня

Оріхівська публічна

бібліотека

Ковальчук Л.А., провідний  бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

41

Нарада працівників закладів культури

14 травня

9.00

Центр культури і дозвілля

Качур О.Д., начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області

42

Творчий проект до дня матері та Дня сімї

15 травня

10.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

43

Година спілкування

«Тепло родинного вогнища»

15 травня

11.00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

44

Народознавча виставка «А над світом українська вишиванка цвіте»

15 травня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., провідний бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

45

Виставка-подорож

 «Знайомтесь: Європейський Союз»

15 травня

Новоандріївська

сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., провідний бібліотекар Новоандріївської СБ-філії

46

Звітний концерт комунального закладу «Оріхівський будинок дитячої творчості»

15 травня

13.00

 

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О.,

в.о. директора КЗ «ЦКД»

47

Творча виставка робіт майстринь села Новоандріївка до дня вишиванки

16 травня

10.00

 

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

48

Літературний колаж «На Україні цвітуть вишиванки»

16 травня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Нестерянської

СБ-філії

49

Урочисте розгортання європейського прапору та флешмоби учнівської молоді до Дня Європи

17 травня

12.00

 

Площа

Покровська, м.Оріхів

 

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

50

Флешмоб до Дня Європи «Європа – це ми!»

17 травня

13.00

 

Прибудинкова територія Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Мотак Є.,

керівник гуртків Нестерянського СБК-філіалу

51

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

17 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В.,

завідувач Копанівського СК- філіалу

52

Концерт народного аматорського оркестру народних інструментів

17 травня

17.00

 

Парк біля центру культури і дозвілля

 

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

Кравченко Л.Ф., диригент колективу

53

Експрес подорож до Дня Європи

«Європа без кордонів»

17 травня

11.00

Оріхівська публічна бібліотека

Візиренко Л.А.,       провідний    бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

54

Виставка-подорож

«По країнах Європи»

17 травня

 

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,          провідний бібліотекар Копанівської СБ-філії

55

Виставка-подорож

«Крокуємо до Європи»

17 травня

 

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар Новоданилівської

СБ-філії

56

Звітний концерт учнів КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

17 травня

17.00

Нестерянська дитяча музична школа

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

57

Тематична година до Дня вишиванки та Дня Європи «Вишиванка – символ України, а Європа – це наш спільний дім!»

18 травня

10.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

58

Виставка дитячих малюнків до Дня Європи «Україна - це Європа»

18 травня

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

 

59

Танцювально-розважальна програма  для дітей

18 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК-філіалу;

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

60

Святкування 20-річчя створення зразкового театру мод «Клеопатра»

«Ювілейні зустрічі»

18 травня

16.00

 

Центр культури і дозвілля

Саітгалєєва С.М.,

керівник зразкового театру мод «Клеопатра»

 

61

Довідкове бюро «Орієнтуємось на професію»

18-30 травня

 

Оріхівська публічна

бібліотека

Візиренко Л.А., провідний бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

62

Творчий проект до Дня пам’яті жертв політичних репресій «Людської пам’яті мости…»

19 травня

11.00

Фойє Нестерянського сільського будиноку культури

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

63

Творчий фестиваль «Травневі дзвіночки»

20 травня

09.30

 

Центр культури і дозвілля

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

64

Храмове свято в селі Копані

22 травня

15.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

65

Виїзний концерт в село Копані «Пісня разом з нами»

22 травня

15.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач

Новоданилівського СК-філіалу; Осіпова С.В.,

керівник гуртка

Новоданилівського СК-філіалу

66

Конкурс

«Літературний ерудит»

22 травня

13.30

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

67

Віршовані гойдалки «Відгадай загадку прочитай вірш»

24 травня

11.00

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К., провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

68

Звітний концерт учнів КЗ «Оріхівська дитяча музична школа імені Марії Сокіл»

24 травня

16.00

Центр культури і дозвілля

Архапчева Г.М., в.о. директора КЗ «ОДМШ ім. М. Сокіл»;

Палій Л.Б., заступник директора з навчальної роботи КЗ «ОДМШ ім. М. Сокіл»   

69

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

24 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

70

Участь в ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Kirilovka-FEST»

24-29 травня

СМТ Кирилівка

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу

71

Ретро-дискотека «Тим кому за….»

25 травня

17.00

 

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П.,

керівник 

художній КЗ «ЦКД»

72

Заходи до дня зустрічі однокласників

25 травня

15.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

 

Сніжко Т.А.,

завідувач

Новоандріївського СБК-філіалу

 

73

Танцювально-розважальна програма для дорослих

25 травня

16.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

74

Участь у святі «Слов'янський родовід»

 

25 травня

м. Приморськ

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

75

Звітний концерт учнів викладача КЗ «Оріхівська дитяча музична школа імені Марії Сокіл» Галчанської С. О.

28 травня

16.00

Оріхівська публічна бібліотека

Архапчева Г.М., в.о. директора КЗ «ОДМШ ім. М. Сокіл»;

Палій Л.Б., заступник директора з навчальної роботи КЗ «ОДМШ ім. М. Сокіл»  

76

Звітний концерт

ансамблю «Лілея»

28 травня

13.30

Нестерянська ЗОШ

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

77

Театралізований ранок «Прощавай садок дитячий»

29 травня

10.00

дитячий садок

села Мирне

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

78

Святковий концерт до Дня захисту дітей в Україні

«Барвисті квіти – талановиті діти»

30 травня

17.00

 

Центр культури і дозвілля

Гольнєва А.В.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

79

Концерт учнів КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

30 травня

14.00

Комишувахський територіальний будинок культури

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

80

Інтерактивна розважальна

програма  до Дня захисту дітей в Україні

31 травня

Новопавлівський сільський клуб-філіал

 

Кучер О.Ю.,

культорганізатор 1-ої категорії КЗ «ЦКД»

 

82

Розвага до Дня захисту дітей

31 травня

9.00

Дитячий садок

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

83

Відео - перегляд

«Дим від цигарок. Що за ним?»

31 травня

11.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Босенко С.В., провідний  бібліотекар Оріхівської публічної бібліотеки

84

Творчий проект до Всесвітнього дня без тютюну «Куріння шкодить майбутньому поколінню»

31 травня

10.00

фойє Нестерянського сільського будиноку культури-філіалу

Онищенко Н.М., завідувач Нестерянського СБК-філіалу;

Міхєєнко О.О., керівник народного вокального ансамблю «Калинонька»

85

Виїзний концерт в село Запоріжжя Токмацького району

31 травня

15.00

село Запоріжжя

Токмацький район

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

86

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

31 травня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

87

Виставка малюнків учнів художнього відділення КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

31 травня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею;

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

88

Екскурсія для вихованців Оріхівського притулку

31 травня

 

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

89

Екскурсії для учнів навчальних закладів, індивідуальних відвідувачів на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч. 20 ст.» та тимчасових виставок

Протягом травня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

90

Надання допомоги учням ЗОШ, студентам    Оріхівського коледжу у написанні  рефератів, лекцій; викладачам учбових закладів у проведенні виховних годин

Протягом травня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В., провідний лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею

91

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини», виставка старожитностей, виставка світлин «Оріхів у фотографіях»

Протягом травня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

Вівторок, 30 Квітня 2019 14:17 | Переглядів: 90

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання