Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на квітень 2019 року

Культурно – мистецькі заходи

відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

 та підпорядкованих закладів на квітень 2019 року

 

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Літературна виставка

 «Смійтесь на здоров’я»

1-5 квітня

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ- філії

2

До Дня сміху розважальна програма «Торба сміху гостям на утіху»

2 квітня

16.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

3

Спільний захід з КЗ ОЗЗСО «Сузір’я» - свято  «Гімназія збирає друзів»

5 квітня

12.00

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О.,

в.о. директора КЗ «ЦКД»

 

4

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

5 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

5

До всесвітнього дня здоров’я довідкове бюро

«Секрети здоров’я»

5-10 квітня

Оріхівська публічна

бібліотека

 

Пащенко І.М.,

бібліотекр 1 категорії ОПБ

 

6

Ретро - дискотека «Тим кому за…»

6 квітня

14.00

Центр культури і дозвілля

Самойлик М.П., керівник художній КЗ «ЦКД»

7

Танцювально-розважальна програма  для дітей

6 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

8

Концертно-гумористична програма Новоандріївського сільського будинку культури-філіалу «Посмішка нехай нас зігріває»

6 квітня

17.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

9

Вікторина

«Дивовижні факти про людину»

8 квітня

10.30

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

провідний бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

10

Танцювально-розважальна програма

12 квітня

15.30

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучер О.Ю., культорганізатор 1 категорії КЗ «ЦКД»

11

Екскурсія «Перший крок у світ книжок»

12 квітня

11.00

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

12

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

12 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

13

День іменника «найсвітліший цей день у житті, я не раз його пригадаю»

12 квітня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

14

Танцювально-розважальна програма «Квітень всі чекають,бо сміятись полюбляють»

13 квітня

19.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

15

Танцювально-розважальна програма

13 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

16

Свято «Посвята в читачі»

16 квітня

13.30

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К., провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

17

Виставка-калейдоскоп «Планета Земля  в небезпеці»

16 квітня

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф., провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

18

Виставка-калейдоскоп

«Ця красива голуба планета»

18 квітня

 

Оріхівська публічна

бібліотека

 

Ковальчук Л.А.,

провідний бібліотекар ОПБ

 

19

Бесіда «Нехай зеленіє планета Земля»

18 квітня

12.30

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Нестерянської 

СБ-філії

20

Виховна година до Міжнародного Дня пам’яток та визначних місць для учнів 8-х класів КЗ ОЗЗСО «Сузір’я» «Оріхівщина – перлина Запоріжжя»

18 квітня

час уточнюється

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей"

 

21

Участь учнів Нестерянської дитячої музичної школи в міжнародному конкурсі «Квітуча Україна»

18-20 квітня

м. Київ

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

22

Концертно-розважальна програма «Варвара краса, довга коса»

19 квітня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

23

Бібліографічний огляд «Природа просить захисту»

19 квітня

11.00

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчур Н.В., провідний бібліотекар Копанівської 

СБ-філії

24

Виїзний концерт в село Омельник

19 квітня

17.00

Омельницький будинок культури Преображенська ОТГ

Кравченко С.В, завідувач Копанівського СК- філіалу, Бойко С.А. керівник художній Копанівського СК- філіалу

25

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

19 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

26

Танцювально-розважальна програма  для дітей

20 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

27

Засідання любительського об’єднання «Жіноча компанія» до свята Вербної неділі «Верба біла б’є до діла бо недалечко красне яєчко»

20 квітня

15.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

28

Година народознавства

«Весна розквітає про Великдень сповіщає»

21 квітня

11.00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

29

Фольклорний календар «Великдень в Україні»

22 квітня

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

30

Творчий проект «Великодній кошик солдату»

22-26 квітня

Фойє Нестерянського сільського будинку культури-філіалу

Головчанська Н.А.,

керівник художній Нестерянського 

СБК-філіалу

31

Виставка-реквієм

«Чорнобиль - біль і скорбота України»

23 квітня

 

Оріхівська публічна бібліотека

Ковальчук Л.А.,

провідний бібліотекар ОПБ

32

Виставка-реквієм

 «Чорнобиль: горе і біль»

23 квітня

 

Копанівська сільська бібліотека- філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ-філії

33

 

Мітинг до Дня Чорнобильської трагедії

24 квітня

10.00

Алея Слави, м. Оріхів

Літвінова Н.Є.,

культорганізатор

1-ої категорії КЗ «ЦКД»

34

Виставка-реквієм

 «Чорнобиль - жива рана землі моєї»

24 квітня

 

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., провідний бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

35

Народознавча виставка «Котилася писаночка»

24 квітня

 

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської 

СБ-філії

36

Народознавча виставка «Весна іде, чарує із небес. Христос воскрес!»

24 квітня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

37

Академічний концерт

24 квітня

14.00

Нестерянська дитяча музична школа

Зязєва Л.І., директор КЗ «НДМШ»

38

Театралізоване свято «Великодня казочка»

25 квітня

9.00

Дитячий садочок

с. Мирне

Заброда І.М., завідувач Мирненського 

СБК-філіалу

39

Народознавча виставка «Свято Пасхи йде до хати»

25 квітня

 

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М., провідний бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

40

До 33-ї  річниці Чорнобильської трагедії вечір-пам’ять  «Атомне століття раною горить»

26 квітня

16.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

41

Творчий проект (історична довідка, фото, публікації) до Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня

з 9.00

фойє Нестерянського сільського будинку культури-філіалу

Онищенко Н.А.,

завідувач Нестерянського СБК-філіалу

42

Тематична година «Звонить Чорнобиль в чорні звони»

26 квітня

16.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М. завідувач Мирненського 

СБК-філіалу

43

Бесіда - спогад

«Заграва над Припяттю»

26 квітня

11.00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

44

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

26 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

 

45

Танцювально-розважальна програма

27 квітня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу

46

Концертна програма та вечір відпочинку «Тим, кому за…»

29 квітня

час уточнюється

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Літвінова Н.Є., культорганізатор 1 категорії КЗ «ЦКД»

47

Святкування 25-річчя з дня створення зразкового хореографічного ансамблю «Веселкові барви». Концертна програма «Танець – диво -цвіт»

30 квітня

16.00

Центр культури і дозвілля

Власенко Л.О.,

в.о. директора КЗ «ЦКД»

 

48

Концерт-лекція Оріхівської дитячої музичної школи імені Марії Сокіл присвячена С. Рахманінову

30 квітня

час уточнюється

Оріхівська публічна бібліотека

Палій Л.Б., Колотило Н.Т., викладачі КЗ «ОДМШ ім. М.Сокіл»

49

Концертно-розважальна програма до дня дружини «Вечір без  чоловіків»

30 квітня

19.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А.,

завідувач Новоандріївського СБК-філіалу

 

50

Година народознавства до свята Великодня

30 квітня

12.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

51

Екскурсії для учнів навчальних закладів, індивідуальних відвідувачів на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч. 20 ст.» та тимчасових виставок

Протягом квітня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей"

52

Надання допомоги учням ЗОШ, студентам    Оріхівського коледжу у написанні  рефератів, лекцій; викладачам учбових закладів у проведенні виховних годин

Протягом квітня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей"

53

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини», виставка старожитностей, виставка світлин «Оріхів у фотографіях»

Протягом квітня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., провідний зберігач фондів КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей"

 

Понеділок, 01 Квітня 2019 08:52 | Переглядів: 219

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання