Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно – мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на грудень 2018 року

  Культурно – мистецькі заходи

відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

 та підпорядкованих закладів на грудень 2018 року

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Творчий проект до Дня боротьби зі СНІДом.( виставка фото-матеріалів, публікацій)

1 грудня

з 10.00

Фойє Нестерянського сільського будинку ультури-філіалу

Онищенко Н.М.,

директор Нестерянського СБК-філіалу

2

Танцювально-розважальна програма для дітей

1 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

3

Бесіда до Дня інвалідів

«Чужого горя не буває»

3 грудня

час уточнюється

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ- філії

4

Перегляд літератури:

«СНІД – знати, щоб жити»

3-5 грудня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Нестерянської

СБ-філії

5

Виставка- застереження до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «СНІД : попереджений значить врятований»

3-10 грудня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Босенко С.В., бібліотекар 1 категорії КЗ «Оріхівська ЦПБ»

6

Тематичний захід до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів

5 грудня

час уточнюється

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., в.о. директора КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»;

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

7

Привітання воїнів АТО с. Нестерянка привітальними листівками з  нагоди Дня Збройних Сил України за місцем проживання

6 грудня

з 09.00

Територія села Нестерянка

Онищенко Н.М.,

директор Нестерянського СБК-філіалу

8

Спортивна розвага «Ми – майбутні захисники»

6 грудня

09.00

На базі дитячого садочка

села Мирне

Заброда І.М., завідувач з основних видів діяльності Мирненського СБК-філіалу

9

Конкурсно–ігрова програма до Дня Збройних Сил України «За свободу, за державу»

6 грудня

час уточнюється

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова  Т.М.,

провідний бібліотекар  Новопавлівської СБ-філії

10

Патріотичний акцент: «Доблесть і честь України»

6 грудня

час уточнюється

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Босенко С.В., бібліотекар 1 категорії КЗ «Оріхівська ЦПБ»

11

Тематичний вечір до Дня Збройних Сил України

7 грудня

18.00

Фойє Новоандріївського сільського будинку культури-філіалу

СніжкоТ.А., художній керівник Новоандріївського СБК-філіалу

12

Вечір відпочинку до Дня Збройних Сил України «Шосте грудня –-день військових, день для тих, хто у строю»

7 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК-філіалу

13

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

7 грудня

14.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

14

Виставка – порада:

«Вивчаємо свої права»

7 грудня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова  Т.М.,

провідний бібліотекар  Новопавлівської СБ-філії

15

Танцювально-розважальна програма

8 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК-філіалу

16

Інформаційний калейдоскоп: «Ні, насильству! »

10 грудня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Візиренко Л.А. провідний бібліотекар  КЗ «Оріхівська ЦПБ»

17

Акція «Подаруй солдатку свято»

Написання привітальних листівок, виготовлення новорічних подарунків воїнам ООС

13-18 грудня

 

На базі школи та дитячого садка «Оленка» села Нестерянська

Онищенко Н.М.,

директор Нестерянського СБК-філіалу

18

Захід військово-професійної орієнтації військових ВУЗів України

14 грудня

15.00

Оріхівський центральний будинок культури

Власенко Л.О., в.о. директора КЗ «Оріхівський ЦБК»

19

Вечорниці на день апостола Андрія

14 грудня

18.00

Фойє Копанівського сільського клубу-філіалу

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу;

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК-філіалу

20

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

14 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

21

Урок – бесіда:

«За два кроки до дорослого життя»

14 грудня

час уточнюється

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І., провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

22

Година спілкування до Дня чаю «Запрошуємо на чай»

14 грудня

час уточнюється

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

провідний бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

23

Година спілкування

«Чашка повна благодаті»

14 грудня

час уточнюється

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ- філії

24

Танцювально-розважальна програма для дітей

15 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК- філіалу

25

Святкова бесіда «Час святого Миколая»

18 грудня

час уточнюється

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

провідний

бібліотекар Копанівської

СБ-філії

26

Театралізоване дійство до Дня Святого Миколая та відкриття Новорічних свят на території Оріхівської ОТГ

19 грудня

15.00

Площа Покровська м. Оріхова

Кучер О.Ю.,

культорганізатор КЗ «Оріхівський ЦБК»

 

27

Вітання зі святом Миколая та Новорічними святами дітей сільських територій громади

19-22 грудня

ЗОШ №5

Новопавлівська ЗОШ

Мирненська ЗОШ

Кучер О.Ю.,

культорганізатор КЗ «Оріхівський ЦБК»

 

28

Театралізоване свято «В гостях у Миколая»

19 грудня

16.00

 

Прибудинкова територія Нестерянського сільського будинку культури-філіалу

 

Онищенко Н.М.,

директор Нестерянського СБК-філіалу; Головчанська Н.А., керівник художній Нестерянського СБК-філіалу

29

Привітання зі святом Святого Миколая багатодітних сімей за місцем проживання

19 грудня

15.00

територія села Копані

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу;

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК- філіалу

30

Привітання дітей за місцем проживання «Святий Миколай, подарунком привітай»

19 грудня

09.00

 

територія села

Новопавлівка

Гольнева А.В., режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

31

Дитячий театралізований ранок «Свято Миколая, душа весело співає!»

19 грудня

10.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал спільно з Новоданилівською ЗОШ

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоданилівського СК-філіалу

32

Святковий театралізований ранок «Світом Миколай мандрує»

19 грудня

09.00

На базі дитячого садочка

с. Мирне

Заброда І.М., завідувач з основних видів діяльності Мирненського 

СБК-філіалу

33

Святковий концерт учнівНестерянської дитячої музичної школи до Дня Святого Миколая

19 грудня

час уточнюється

На базі школи с. Нестерянка

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська ДМШ»

34

Свято «Забілів снігами гай, їде Святий Миколай»

19 грудня

час уточнюється

Оріхівська бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К., провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

35

Розважальна гра

«Стелить сніг у даль безкраю шлях Святому Миколаю»

19 грудня

час уточнюється

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,

провідний

бібліотекар Копанівської

СБ-філії

36

Виставка-конкурс оригінальних новорічно-різдвяних прикрас та атрибутів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Оріхівської ОТГ

З 19 грудня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., в.о. директора КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

37

Фестиваль «Зірки Оріхова»

21 грудня

17.00

Оріхівський центральний будинок культури

Склярова Я.О., керівник театру мод «Клеопатра»

КЗ «Оріхівський ЦБК»

38

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

21 грудня

20.00 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

39

Танцювально-розважальна програма

22 грудня

20.00 

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК- філіалу

40

Виставка –свято

«Зимова фантазія»

24 грудня

час уточнюється

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Візиренко Л.А.,

провідний бібліотекар КЗ «Оріхівська ЦПБ»

41

Виставка-інсталяція: «Ох, яка ж краса: зеленая ялинка все блищить, немов сніжинка»

25 грудня

час уточнюється

Оріхівська бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії Оріхівської бібліотеки філія для дітей

42

Новорічні театралізовані ранки

26-27 грудня

09.00

На базі дитячого садочка

с. Мирне

Заброда І.М., завідувач з основних видів діяльності Мирненського СК-філіалу

43

Новорічні концерти учнів Нестерянської дитячої музичної школи для учнів Нестерянської ЗОШ

27-28 грудня

На базі школи с. Нестерянка

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська ДМШ»

44

Новорічні концерти учнів Оріхівської дитячої музичної школи ім. Марії Сокіл

27-28 грудня

Навчальні класи

Архапчева Г.М., в.о. директора КЗ «Оріхівська ДМШ ім. М. Сокіл»

45

Новорічний концерт ВІА

«BANDBOX»

28 грудня

18.00

Оріхівський центральний будинок культури

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»;

Сокол О.О., керівник ВІА «BANDBOX» КЗ «Оріхівський ЦБК»

46

Заняття спортивно-оздоровчого клубу за інтересом «Шалений кидок»

28 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

47

Новорічна  розважальна програма   для дітей «В новім щасті, в новій силі – з Новим роком, браття милі!»

28 грудня

17.00

 

Новопавлівський сільський клуб- філіал

Гольнева А.В., режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

48

Дитячий новорічний  театралізований ранок для дошкільнят «Новий рік дарує казку»

28 грудня

09.00

На базі школи с. Новоданилівка

 

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоднилівського СК-філіалу

49

Дитячий театралізований ранок «Новий рік ніби казка, приходить в наш дім»

29 грудня

10-00

12-00

 

На базі школи с. Новоданилівка

 

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоднилівського СК-філіалу

50

Дитячий ранок

«Новорічний переполох»

29 грудня

11.00

Фойє Новоадріївського сільського будинку культури-філіалу

Сніжко Т.А. художній керівник

Новоадріївського СБК-філіалу

51

Танцювально-розважальна програма для дітей

29 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

52

Адресне привітання з Новим роком «Хай здійснює бажання рік Новий!»

30 грудня

10.00

Територія села

Копані

Бойко С.А.,

художній керівник Копанівського СК- філіалу

53

Новорічний мюзикл «Пригоди Попелюшки в новорічну ніч»

30 грудня

17.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М.,

директор

Нестерянського  СБК-філіалу

54

Новорічна театралізована вистава

31 грудня

20.00

Мирненський 

сільський будинок культури -філіал

Заброда І.М. завідувач з основних видів діяльності Мирненського СК-філіалу

55

Новорічний вечір «Новий рік крокує по планеті»

31 грудня

20.00

 

Новоданилівський

сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач Новоданилівського СК-філіалу

56

Новорічна святкова програма

«Коли годинник  б’є 12»

31 грудня

20.00

Фойє Новоандріївського сільського будинку культури -філіалу

Сніжко Т.А., художній керівник Новоандріївського СБК-філіалу

57

Новорічна розважально-танцювальна програма «Рік Новий,казковий час! Хай здивує щастям вас!»

31 грудня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу

П'ятниця, 30 Листопада 2018 20:01 | Переглядів: 74

Пошук по сайту

Актуально