Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Культурні заходи

Культурно - мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на серпень 2018 року

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Розважальна програма для дітей

1 серпня

17.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач НоводанилівськогоСК-філіалу

 

2

Розважальна програма для дітей «Мильні бульбашки»

3 серпня

12.00

 

Мирненський сільський будинок культури-філіал

 

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

3

Робота студії «АРТ- кафе» для дітей

3 серпня

10.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

4

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок

3 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

5

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

4 серпня

9.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

6

Танцювально-розважальна програма  для дітей

4 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

7

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Кольоровий світ дитинства»

4 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Літвінова Н.Є.,

завідувач сектору КЗ «Оріхівський ЦБК»

 

 

8

Ігрова розважальна програма для дітей «Як весело в краю дитинства жити»

6 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

9

Показ мультфільмів

7 серпня

12.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

10

Розважальна програма для дітей

8 серпня

17.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

11

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Як весело в краю дитинства жити»

8 серпня

18.00

Оріхівський центральний будинок культури

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

12

Розважальна програма для дітей «Квіти – це прекрасно»

10 серпня

12.00

 

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

13

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок»

10 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

14

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

11 серпня

09.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

15

Ретро - дискотека «Для тих кому за …»

11 серпня

17.00

 

Центральний будинок культури

Басенко О.В., керівник художній КЗ «Оріхівський ЦБК»

16

Танцювально-розважальна програма  для дітей

11 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

17

Танцювально-розважальна програма

11 серпня

20.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

18

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Кольоровий світ дитинства»

13 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Літвінова Н.Є.,

завідувач сектору КЗ «Оріхівський ЦБК»

 

19

Бібліо-десант «Дитина у світі книги»

13 серпня

10.30

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В.,

бібліотекар 1 категорії  Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

20

Показ фільму «Зачарована»

14 серпня

12.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

21

Урочистості, концерт та масові гуляння до Дня села «Село – наш дім, наше коріння й доля!»

14 серпня

16.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

22

Робота студії «АРТ – кафе» для дітей

15 серпня

10.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

23

Розважальна програма для дітей

15 серпня

17.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

24

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «100 хвилин грайливої веселки»

15 серпня

18.00

Оріхівський центральний будинок культури

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

КЗ «Оріхівський ЦБК»

25

Народознавчий календар

«Проводжаємо літо квіткою маку»

16-20 серпня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Візиренко Л.А

провідний бібліотекар КЗ «Оріхівська ЦПБ»

26

Хроноскоп

 «Моя Україно, пізнати тебе мені щастя дано»

16-27 серпня

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Ковальчук Л.А.,

провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

27

Дитяча розважальна програма «Подорож по казках»

17 серпня

12.00

 

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

28

Заняття спортивно-оздоровчого любительського об’єднання  «Шалений кидок»

17 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

29

Урочистий обряд реєстрації шлюбу

18 серпня

15.00

Оріхівський центральний будинок культури

Власенко Л.О., директор КЗ «Оріхівський ЦБК»

30

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Як весело в краю дитинства жити»

18 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

КЗ «Оріхівський ЦБК»

31

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Як весело в краю дитинства жити»

20 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

32

Хронікально-документальна  експозиція  «Єдність, свобода, незалежність»

20-27 серпня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Омел’яненко Л.С., провідний бібліотекар КЗ «Оріхівська ЦПБ»

33

Книжкова виставка

«Україно - ти для мене диво»

20-30 серпня

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ- філії

34

Показ мультфільмів

21 серпня

12.00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

35

Конкурс дитячих малюнків «Мій рідний край – моя Україна»

22 серпня

18.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

36

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Як весело в краю дитинства жити»

22 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

КЗ «Оріхівський ЦБК»

37

Урочисте підняття державного прапора до Дня Незалежності України

23 серпня

10.00

 

с. Нестерянка

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

38

Тематична година до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «Ми – діти твої, Україно!»

23 серпня

16.00

 

Копанівський сільський клуб - філіал

 

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

39

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня

час уточнюється

Оріхівський центральний будинок культури

Гольнєва А.В.,

режисер КЗ «Оріхівський ЦБК»

 

40

Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України «Живи у славі незалежна вільна,Україно,розквітай у вишиванім вбранні»

23 серпня

18.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

 

41

Розважально-танцювальна програма

23 серпня

19.00

 

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

42

Відео-сторінка

«Україна надзвичайна»

23 серпня

11-00

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Омел’яненко Л.С., провідний бібліотекар КЗ «Оріхівська ЦПБ»

43

Експрес-бесіда

«Прапорові барви»

23 серпня

час уточнюється

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., провідний бібліотекар Копанівської СБ- філії

44

Заняття спортивно-оздоровчого любительського об’єднання  «Шалений кидок»

24 серпня

18.00

 

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

45

Урочистий обряд реєстрації шлюбу

25 серпня

9.30

Оріхівський центральний будинок культури

Власенко Л.О., директор КЗ «Оріхівський ЦБК»

46

Ретро - дискотека «Для тих кому за …»

25 серпня

17.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Басенко О.В.,

керівник художній КЗ «Оріхівський ЦБК»

47

Звітний концерт вокального колективу «Гарні молодиці»

25 серпня

19.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

48

Танцювально-розважальна програма

25 серпня

20.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

49

Робота студії «АРТ – кафе» для дітей

28 серпня

10.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

50

Показ фільму-казки «Попелюшка»

 

28 серпня

18.00

 

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

51

Розважальна програма для дітей

29 серпня

17.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

52

Ігрова розважальна програма для дітей та батьків «Прощавайте, канікули»

29 серпня

18.00

 

Оріхівський центральний будинок культури

Кучер О.Ю.,

культорганізатор

КЗ «Оріхівський ЦБК»

53

Розважально-танцювальна програма для дітей «Прощавай літо,

літечко!»

 

30 серпня

16.00

 

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Головчанська Н.А., художній керівник Нестерянського СБК-філіалу

54

Розважальна програма «Літо,прощавай»

 

31 серпня

17.00

 

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

55

Заняття спортивно-оздоровчого любительського об’єднання  «Шалений кидок»

31серпня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

56

Виставка робіт учнів художнього відділення КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

Протягом серпня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

57

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини»,

виставка плакатів «Однострій» із серії «Українська революція 1917-1921рр.», виставка старожитностей.

Протягом серпня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

58

Спільна робота з учнями шкіл,   студентами, та викладачами у   написанні  рефератів, лекцій і проведенні виховних годин

Протягом серпня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

59

Екскурсії, музейні    уроки    історії - на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч.20 ст.» та тимчасових виставок.

Протягом серпня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

60

Виставка авторських ляльок ручної роботи

Протягом серпня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Понеділок, 30 Липня 2018 16:55 | Переглядів: 189

Пошук по сайту

Актуально