Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Культурні заходи

Культурно - мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на липень 2018 року

№ з/п

Форма і назва заходу

Дата та час

проведення

 

Місце

проведення

 

Відповідальний

1

Конкурс дитячого малюнку «Моя Україна - єдина»

1-8 липня

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

2

Виставка рекомендація «Що читати цього літа…»

 

2-31 липня

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Ковальчук Л.А.,

провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

3

Засідання клубу за інтересами «Моє хобі»

3 липня

13.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

4

Дитяча танцювально-розважальна програма

3 липня

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А., керівник художній Новоандріївського СБК-філіалу

5

Народознавча виставка «Чари Купальської ночі»

3-10 липня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

ОмельяненкоЛ.С.,

провідний бібліотекар КЗ «Оріхівська ЦПБ»

6

Дитяча танцювально-розважальна програма

4 липня

18.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

7

Конкурс малюнків на асфальті «Літні розваги»

5 липня

10.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А., керівник художній Новоандріївського СБК-філіалу

8

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок»

6 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

9

Фолькльорна програма «Гуляння на Івана Купала»

6 липня

20.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А., керівник художній Новоандріївського СБК-філіалу

10

День сімейного кіно

6 липня

18.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу; Головчанська Н.А., художній керівник

11

Свято Івана Купала «Чудеса в купальську ніч»

6 липня

20.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу; Головчанська Н.А., художній керівник

12

Свято Івана Купала

6 липня

19.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

13

Театралізоване дійство «На Купала сонце грає»

6 липня

20.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

14

Участь учасників художньої самодіяльності Мирненського сільського будинку культури-філіалу у обласному фестивалі «Срібна купальська роса»

6 липня

17.00

м. Токмак

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

15

Дитяча танцювально-розважальна програма

7 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

16

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

7 липня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

17

Дитяча танцювально-розважальна програма

7 липня

19.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

18

Бесіда «Абетка для малят»

10 липня

час уточнюється

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К.,

провідний бібліотекар Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

19

Засідання гуртка художнього читання «Передзвін»

10 липня

14.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

20

Показ мультфільмів для дітей

10 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

21

Дитяча танцювально-розважальна програма

11 липня

18.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

 

22

Творчий проект до Дня фотографа «Селфі по-нестерянські»

12 липня

час уточнюється

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу; Головчанська Н.А., художній керівник

23

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок»

13 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

24

День сімейного кіно

13 липня

18.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу; Головчанська Н.А., художній керівник

25

Веселі старти «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила»

13 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

26

Урочистий обряд реєстрації шлюбу

14 липня

10.30

Оріхівський центральний будинок культури

Басенко О.В., керівник художній КЗ «Оріхівський ЦБК»

27

Засідання клубу «Кому за…»

14 липня

17.00

Оріхівський центральний будинок культури

Басенко О.В., керівник художній КЗ «Оріхівський ЦБК»

28

Дитяча танцювально-розважальна програма

14 липня

20.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

29

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

14 липня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

30

Дитяча танцювально-розважальна програма

14 липня

19.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

31

Танцювально-розважальна програма

14 липня

20.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

32

Творчий проект до Дня українського миротворця «Ті, що оберігають твої сни»

14-17 липня

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

33

Засідання клубу за інтересами «Моє хобі»

17 липня

13.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

34

Виставка –рекомендація «В літні пригоди з цікавою книгою»

17 липня

Новоданилівська сільська бібліотека-філія

Гушер В.І.,

провідний бібліотекар Новоданилівської СБ-філії

35

Привітання працівників ПрАТ «АПК», ТОВ «Ніка» з Днем бухгалтера

17 липня

час уточнюється

ПрАТ «АПК», ТОВ «Ніка»

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

36

Показ мультфільмів для дітей

17 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

37

Подорож-гра

«Тож хай у вас все буде в шоколаді» до Всесвітнього дня шоколаду

18 липня

10.00

Новопавлівська

сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

провідний бібліотекар Новопавлівської

СБ-філії

38

Фото вернісаж

«Родина очима дітей»

18 липня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Босенко С.В.,

Бібліотекар 1 категорії КЗ «Оріхівська ЦПБ»

39

Дитяча танцювально-розважальна програма

18 липня

18.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

40

Турнір з настольного тенісу, приурочений 167-й річниці з Дня утворення села Копані

19 липня

15.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

41

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок»

20 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

42

Турнір любителів шахів

20 липня

16.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу;

Головчанська Н.А., художній керівник

43

День сімейного кіно

20 липня

18.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу;

Головчанська Н.А., художній керівник

44

Спортивна розвага для дітей «У гості до лісових звірят»

20 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

45

Дитяча танцювально-розважальна програма

21 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

46

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

21 липня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

47

Дитяча танцювально-розважальна програма

21 липня

19.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

48

Танцювально-розважальна програма

21 липня

20.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу

49

Конкурс малюнку на асфальті «Літо моє літечко»

24 липня

16.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

50

Показ фільму-казки для дітей

24 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

51

Бібліотечне заняття

«Художнє оформлення дитячої книги»

25 липня

10.00

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В.,

бібліотекар 1 категорії  Оріхівської бібліотеки-філії для дітей

52

Дитяча танцювально-розважальна програма

25 липня

18.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

53

Свято іменинника

25 липня

16.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

54

Інформаційна полиця «Скарби православ’я» до Дня Хрещення Київської  Русі- України

26 липня

Оріхівська центральна публічна бібліотека

Босенко С.В.,

Бібліотекар 1 категорії КЗ «Оріхівська ЦПБ»

55

Заняття спортивно-оздоровчого гуртка «Шалений кидок»

27 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК-філіалу

56

День сімейного кіно

27 липня

18.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу;

Головчанська Н.А., художній керівник

57

Свято іменинника

27 липня

15.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

58

Танцювально-розважальна програма

27 липня

20.00

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу;

Головчанська Н.А., художній керівник

59

Змагання по тенісу

27 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

60

Спортивні змагання з більярду «Чемпіон Новоандріївки»

27-28 липня

20.00

Новоандріївський сільський будинок культури-філіал

Сніжко Т.А., керівник художній Новоандріївського СБК-філіалу

61

Дитяча танцювально-розважальна програма

28 липня

18.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

62

Засідання любительського об’єднання «Умілі ручки»

28 липня

14.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

63

Дитяча танцювально-розважальна програма

28 липня

19.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Кучеренко Н.А., завідувач Новопавлівським СК-філіалом

64

Святкова програма до 30-річного ювілею Нестерянського сільського будинку культури-філіалу

28 липня

час уточнюється

Нестерянський сільський будинок культури-філіал

Онищенко Н.М., директор Нестерянського СБК-філіалу;

Головчанська Н.А., художній керівник

65

Концерт до Міжнародного дня дружби «Друзів у нас багато, тож запрошуємо їх на свято»

30 липня

16.00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК-філіалу

66

Засідання клубу за інтересами «Моє хобі»

31 липня

13.00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., художній керівник Копанівського СК-філіалу

67

Показ мультфільмів для дітей

31 липня

час уточнюється

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М., завідувач Мирненського СБК-філіалу

68

Виставка робіт учнів художнього відділення КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

69

Виставка світлин  «Спортивна слава Оріхівщини»,

виставка плакатів «Однострій» із серії «Українська революція 1917-1921рр.», виставка старожитностей.

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

70

Спільна робота з учнями шкіл,   студентами, та викладачами у   написанні  рефератів, лекцій і проведенні виховних годин

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

71

Екскурсії, музейні    уроки    історії - на базі постійно діючих   експозицій:  «Дві війни – трагічні сторінки в історії України», «Археологія»,  «Оріхівщина на зламі двох століть – 19-поч.20 ст.» та тимчасових виставок.

Протягом липня

Оріхівський краєзнавчий музей

Левандовська Т.В., директор КЗ «Оріхівський краєзнавчий музей»

 

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Понеділок, 02 Липня 2018 17:01 | Переглядів: 266

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення