Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Апарат міської ради

Структура апарату ради та
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

п/п

П.І.Б.

Посада

Робочий телефон

Керівництво ради та виконавчого комітету міської ради

 1

Герасименко Сергій Михайлович

Міський голова

4-32-21,

4-41-20

 

Лепетченко Алевтина Миколаївна

Секретар ради

4-36-24

 

Салогуб Олександр Владиславович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-31-07

 

Трифанова Олена Миколаївна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-33-70

 

Вініченко Микола Дмитрович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-35-77

 

Піщанська Олена Миколаївна

Керуючий справами міськвиконкому

4-31-21

 

-

 с. Копані

49-547

Циганкова Світлана Миколаївна

В.о. старости с. Мирне

49-6-42, 49-6-67

Андрієшина Анна Василівна

В.о. старости с.Нестерянка

49-2-09

10 

Левченко Олександр Якович

В.о. старости с.Новоандріївка

40-2-24

11 

Іващишин Сергій Миколайович

В.о. старости с.Новоданилівка

40-4-47

12 

Кучеренко Олександр Іванович

В.о. старости с.Новопавлівка

40-7-13

Відділ культури, туризму, охорони культурної спадщини

13 

Качур Олена Дмитрівна

Начальник відділу

4-37-48

 

Відділ освіти, молоді та спорту

14 

Прищенко Тетяна Костянтинівна

 

Начальник відділу

 

4-31-49

Загальний відділ з питань організації роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності

15 

Мураль Ганна Петрівна

Начальник відділу

4-31-21

 

16 

Левченко Ольга Петрівна

Головний спеціаліст

4-41-99

 

17 

Гордієнко Лілія Василівна

Головний спеціаліст

4-41-99

 

18 

Деркач Юлія Іванівна

Головний спеціаліст

4-39-07

 

19 

Козик Юрій Миколайович

Головний спеціаліст

4-41-99

 

20 

Петрова Надія Олександрівна

Провідний спеціаліст

4-39-07

 

21 

Любименко Людмила Іванівна

Провідний спеціаліст

4-32-21

 

22 

Качан Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст

4-39-07

 

23 

Лупинос Олексій Вікторович

Водій

-

24 

Сутармін Олександр Вікторович

Водій

-

25 

Тріфанова Зінаїда Яківна

Прибиральник службових приміщень

-

26

Звєрєва Неля Федорівна

Діловод с.Копані

49-5-47

27 

Тєтєрєва Наталія Володимирівна

Діловод с.Нестерянка

49-2-09

28 

Лисинко Ольга Григорівна

Діловод с.Новопавлівка

40-7-13

29 

Підорич Наталія Яківна

Діловод с.Новоданилівка

40-4-69

30 

Перепьолка Оксана Сергіївна

Діловод с.Мирне

49-6-42, 49-6-67

31 

Тищенко Наталія Миколаївна

Діловод с.Новоандріївка

40-2-24

Юридичний відділ

32 

Хохлов Віктор Анатолійович

Начальник відділу

4-32-22

 

33 

Іванченко Юлія Сергіївна

Головний спеціаліст юрисконсульт

4-32-22

 

34 

Білан Сергій Юрійович

Головний спеціаліст юрисконсульт

4-32-22

 

Відділ бюджетних відносин

35 

Тараненко Наталія Володимирівна

Начальник відділу

4-35-59

 

36 

Писаренко Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст

4-35-59

 

37 

Свириденко Володимир Миколайович

Головний спеціаліст

4-35-59

 

38 

Демидьонок  Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст

4-35-65

 

39 

Савенко  Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст

4-35-65

 

 40

Гордик  Лариса Григорівна

Головний спеціаліст

4-35-95

 

41 

Рудь Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

4-35-95

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

42 

Ковач  Ірина Іванівна

 

Начальник відділу

4-34-94

43 

Ревуцька Олена Федорівна

Головний спеціаліст

4-34-94

44 

Сьомченко Юлія Вікторівна

Головний спеціаліст

4-34-94

45 

Крячко Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст

4-34-94

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

46 

Силка Олександр Володимирович

Начальник відділу

4-47-47

47 

Бут Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст

4-47-47

48 

Левченко Віктор Васильович

Головний спеціаліст

4-47-47

49 

Бєліч Валентина Іванівна

Інспектор з благоустрою

4-47-47

Відділ розвитку інфраструктури, інвестицій, містобудування, архітектури

50 

Доновська Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст

4-31-10

51 

Сотнікова Тетяна Вікторівна

 

Головний спеціаліст

4-31-10

Відділ земельних відносин, охорони навколишнього середовища та комунальної власності

52 

Салєєв Олександр Сергійович

Начальник відділу

4-30-85

53 

Назарчук Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

4-30-85

54 

Кравченко Костянтин Володимирович

Головний спеціаліст

4-37-10

55 

Гордик Юрій Іванович

Головний спеціаліст

4-30-85

56 

Медвідь Ірина Борисівна

Провідний спеціаліст с.Новоандріївка

40-2-24

 

57 

Назарчук Зоя Андріївна

Інспектор з земельних відносин с.Копані

49-5-47

58 

Лебедь Тетяна Раїсівна

Інспектор з земельних відносин с.Нестерянка

49-2-09

59 

Корнієнко Олена Федорівна

Інспектор з земельних відносин с.Новопавлівка

40-7-13

Відділ державної реєстрації

60 

Озеранський Віктор Іванович

Начальник відділу - державний реєстратор

 

61 

Яковенко Анна Миколаївна

Державний реєстратор

 

-

62 

Товкач Яніна Анатоліївна

Головний спеціаліст з кадрових питань

4-31-35

63 

Ємел’яненко Вадим Анатолійович

Провідний спеціаліст - інспектор праці

4-30-85

 

 

Пошук по сайту

Актуально