Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Апарат міської ради

Структура апарату ради та
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

п/п

П.І.Б.

Посада

Робочий телефон

Керівництво

 1

Герасименко Сергій Михайлович

Міський голова

4-32-21,

4-41-20

 

 2

Лепетченко Алевтина Миколаївна

Секретар ради

4-36-24

 

 3

Салогуб Олександр Владиславович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-31-07

 

 4

Трифанова Олена Миколаївна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-33-70

 

 5

Вініченко Микола Дмитрович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

4-47-47

 

 6

Піщанська Олена Миколаївна

Керуюча справами міськвиконкому

4-31-21

 

Відділ культури, туризму, охорони культурної спадщини

 7

Качур Олена Дмитрівна

 

Начальник відділу

4-37-48

 

Відділ освіти, молоді та спорту

8

Прищенко Тетяна Костянтинівна

Начальник відділу

 4-31-49

Загальний відділ з питань організації роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету

9

Мураль Ганна Петрівна

 

Начальник відділу

4-31-21

 

 10

Левченко Ольга Петрівна

 

Головний спеціаліст

4-41-99

 

11

Гордієнко Лілія Василівна

 

Головний спеціаліст

4-41-99

 

 12

Деркач Юлія Іванівна

 

Головний спеціаліст

4-39-07

 

 13

Козик Юрій Миколайович

 

Головний спеціаліст

4-41-99

 

 14

Петрова Надія Олександрівна

Провідний спеціаліст

4-39-07

 

 15

Любименко Людмила Іванівна

Провідний спеціаліст

4-32-21

 

16

Качан Вікторія Григорівна

 

Провідний спеціаліст

4-39-07

 

Юридичний відділ

 17

Хохлов Віктор Анатолійович

Начальник відділу

4-32-22

 

 18

Іванченко Юлія Сергіївна

 

Головний спеціаліст юрисконсульт

4-32-22

 

 19

Білан Сергій Юрійович

 

Головний спеціаліст юрисконсульт

4-32-22

 

Відділ бюджетних відносин

 20

Тараненко Наталія Володимирівна

Начальник відділу

4-35-77

 

 21

Писаренко Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст

4-35-77

 

 22

Свириденко Володимир Миколайович

Головний спеціаліст

4-32-16

 

 23

Демидьонок  Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст

4-35-77

 

 24

Гордик  Лариса Григорівна

Головний спеціаліст

4-35-77

 

 25

Савенко  Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст

4-35-77

 

 26

Рудь Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

4-32-16

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 27

Ковач  Ірина Іванівна

 

Начальник відділу

 4-34-94

 28

Ревуцька Олена Федорівна

Головний спеціаліст

 4-34-94

 29

Сьомченко Юлія Вікторівна

Головний спеціаліст

 4-34-94

 30

Крячко Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст

 4-34-94

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

 31

Силка Олександр Володимирович

 

Начальник відділу

4-47-47

 32

Бут Світлана Миколаївна

 

Головний спеціаліст

4-47-47

 33

Бєліч Валентина Іванівна

 

Інспектор з благоустрою

4-47-47

Відділ розвитку інфраструктури, інвестицій, містобудування, архітектури

 34

-

Начальник відділу

 

 35

Доновська Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст

 4-31-10

 36

Сотнікова Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст

 4-31-10

Відділ земельних відносин, охорони навколишнього середовища та комунальної власності

 37

Салєєв Олександр Сергійович

Начальник відділу

 4-30-85

 38

Назарчук Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

 4-30-85

 39

Кравченко Костянтин Володимирович

Головний спеціаліст

 4-30-85

 40

Гордик Юрій Іванович

 

Головний спеціаліст

 4-30-85

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення