Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Актуально

Розпочато видачу соціальних карток для пільгового проїзду

2 квітня 2018 року виконавчим комітетом Оріхівської міської ради розпочато видачу соціальних карток. Прийом документів було розпочато в січні і станом на 2 квітня до міськвиконкому надійшло 590 заяв на отримання Картки.
Як повідомлялось раніше, соціальна картка Оріхівця має забезпечити контроль за розміром компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій населення громади на приміських маршрутах автомобільного та залізничного транспорту.
Поки що, картка діє лише для залізничного транспорту, а обладнання для зчитування карток встановлено на залізничних станціях Оріхів та Запоріжжя-2. Встановлення сканерів в маршрутні транспортні засоби приміського сполучення планується після підписання відповідних договорів з перевізником.
Нагадуємо, що для оформлення Картки Оріхівця мешканцям міста потрібно особисто звернутись до виконавчого комітету Оріхівської міської ради (м.Оріхів, вул.Шеченка, 11) кабінет №1. Мешканцям сіл Оріхівської ОТГ потрібно звертатись до виконуючого обов’язки старости села.
При собі необхідно мати оригінали таких документів:
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- посвідчення, що підтверджує право на пільгу.
Телефон для довідок: 4-41-99.Четвер, 05 Квітня 2018 10:56 | Переглядів: 205

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення