Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Актуальні списки власників/орендарів земельних ділянок

 НОВОПАВЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Назва СГП

Вид діяльності

П.І.Б керівника

1

ТОВ “Укр Лан”

рослинництво

Сєдов Андрій. Анатолійович.

Дяченко Сергій Миколайович (управляючий)

2

ТОВ “Агроклас”

рослинництво

Гура Анатолій Юрійович

3

ТОВ „Преображенське”

рослинництво

Коростельов Олександр Юрійович

4

ПАТ «Розівський елеватор»

рослинництво

Селезень Дмитро Григорович

4

ФГ “Шаталов”

рослинництво

Назаренко Геннадій Олександрович

5

Касярум Руслан Васильович

рослинництво

Касярум Руслан Васильович

6

ФГ “Шартрез”

рослинництво

Шахрай Іван Володимирович

7

Максименко Ю.В.

рослинництво

Максименко Юрій Вікторович

8

ТОВ „Каолин -Азов”

рослинництво

Маляренко Павло Олексійович

9

Бойко Віктор Анатолійович

рослинництво

Бойко Віктор Анатолійович

10

ТОВ «Олександр Агро 2»

рослинництво

Касярум Василь Іванович

11

Цисарук Микола Іванович

рослинництво

Цисарук Микола Іванович

НОВОАНДРІЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1

С(ФГ) „Скорпіон”

рослинництво тваринництво

Водяніцький Руслан Іванович

Касярум Василь Іванович

2

ТОВ “СГМП Арго”

рослинництво

Хижняк Микола Григорович

3

ФГ “Прометей М”

рослинництво

Мацюк Олег Васильович

4

ФГ “Віктор Агро”

рослинництво

Хижняк Віктор Миколайови

5

ВАТ Розівський елеватор

рослинництво

Конопатенко Максим Олегович

6

ФГ “ Горицвіт”

рослинництво

Головецький Микола Ярославович

7

ФГ “ Тополь”

рослинництво тваринництво

Канцур Олег Вікторович

8

ФГ “ Алекс”

рослинництво

Білярис Олексій Юрьевич

9

ФГ “Овоч”

рослинництво

Школа Андрій  Олексійович

10

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

рослинництво

Наранович Віктор Анатолійович

11

ТОВ „Татекс СПФ”

рослинництво

Столяр Ігор Юрійович

12

ТОВ „Преображенське”

рослинництво

Коростильов Олександр Юрійович

Кульбак Галина Петрівна

13

ТОВ «Александр Агро 2»

рослинництво

Водяніцький Руслан Іванович

Касярум Василь Іванович

14

ФГ «Надія»

рослинництво

Чувільський Єгор Іванович

15

ТОВ « Агротех»

рослинництво

Коваль Володимир Олексійович

 

КОПАНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1

ФГ „Альянс 2016”

рослинництво

Дудка Володимир Іванович

2

ТОВ “Агро Альянс”

рослинництво

Дудка Володимир Іванович

3

ФГ “ Баварія”

рослинництво

Кравченко Анатолій Володимирович

4

ФГ “ Нокард”

рослинництво

Марич Анна Олексіївна

5

ФГ “ Грація”

рослинництво

Мовчан Володимир Володимирович

6

ПП “ Січ 2000”

рослинництво

Грицаенко Максим Олександрович

7

ТОВ “ Ніка”

рослинництво

Івасенко Микола Іванович

8

СФГ «Ясени»

рослинництво

Цвігун Римма Володимирівна

9

ПП „Верещага”

рослинництво

Верещага Віталій Леонідович

10

ФГ “ Польот - 92”

рослинництво

Баранников Євген Валерійович

11

ФГ “ Граніт - 92”

рослинництво

Баранников Микола Валерійович

12

ФГ “ Зоря”

рослинництво

Єфімова  Леся Валеріївна

13

ТОВ “Агро – Соіл

рослинництво

Назаренко Наталія Іванівна

14

ПП “Сердюк”

рослинництво

Сердюк Сергій Миколайович

15

ТОВ „Агрофірма Лев

рослинництво

Лупинос Віталій  Юрійович

16

СФГ “Витязь”

рослинництво

Берьозіна Олена Геннадіївна

17

ТОВ “СГПМ Арго”

рослинництво

Хижняк Микола Григорович

 

НЕСТЕРЯНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1

ТОВ “Ніка”

Рослинництво

тваринництво

Шкарупило Яків Васильович

 

Івасенко Микола Іванович

2

ФГ “Польот-92”

рослинництво

Баранніков Євген Валерійович

3

ФГ “Граніт-92”

Рослинництво

Баранніков Валерій Федорович

4

ФГ “Зоря”

рослинництво

Єфімова Леся Валеріївна

5

ФГ “Нокард”

рослинництво

Марич Анна Олексіївна

6

ФГ «Ясени»

рослинництво

Цвігун Василь Володимирович

7

ТОВ «Агропромислова компанія»

Тваринництво

птахівництво

Старобор Василь Васильович

 

МИРНЯНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1

ТОВ “Татекс” СПФ

рослинництво

Столяр Ігор Юрійович

Тимонін Генадій Володимирович

2

ФГ “Ясени”

рослинництво

 

Цвігун Василь Володимирівна

3

ФГ “Вікторія”

рослинництво

Цвігун Рімма Володимирівна

4

ФГ “Олександр”

рослинництво

Мирошніченко Людмила Миколаївна

5

ФГ “Гроно”

рослинництво

Вербицький Василь Августович

6

ФГ “ Надія”

рослинництво

Чувільский Єгор Іванович

7

ФГ “Овоч”

рослинництво

Школа Андрій Олексійович

8

ФГ “Вітязь”

рослинництво

Берьозіна Олена Геннадіївна

9

ФГ “Алекс”

рослинництво

Біллеріс Наталія Петрівна

10

ФГ “Деметра”

рослинництво

Верегін Дмитро Олексійович

11

ФГ “ Логос”

рослинництво

Давиденко Василь Іванович

12

ФГ “Гром”

рослинництво

Соловйов Григорій Михайлович

13

ТОВ “Татіс”

птахівництво

Важнича Алла Семенівна

14

ФГ «Юг-Агротех»

рослинництво

Чувільський Іван Єгорович

15

ФГ «Едем 2000»

рослинництво

Лунгал Ганна Єгорівна

 

НОВОДАНИЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

1

ФГ “ Лиман”

 

 

рослинництво

Мартиш Микола Михайлович

2

ТОВ СГП „Данко”

 

ТОВ «Екселент Агро Плюс»

рослинництво

Тіхонов Арсен Валентинович

Кривошей Петро Васильович

3

ПП „Мартиш”

рослинництво

Мартиш Володимир Михайлович

5

ТОВ „Агротех”

рослинництво

Коваль Володимир Олексійович

6

ФГ „Бондаренко”

рослинництво

Бондаренко Федір Миколайович

7

ФГ „Кравченко”

рослинництво

Кравченко Тетяна Михайлівна

8

ФГ „Триказюк”

рослинництво

Триказюк Ігор Євгенійович

9

ФГ „Шеф”

рослинництво

Шкрьоба Євген Федорович

10

ФГ „Горицвіт”

рослинництво

Головецький Миколай  Ярославович

11

ПП «Зміна»

рослинництво

Литвиненко Лідія Григорівна

12

ФГ «Крупський А.Є»

рослинництво

Герман Ганна Іванівна

13

ФГ «Клименко»

рослинництво

Клименко Сергій Павлович

14

ФГ «Агро Бам»

рослинництво

Бережко Олександр Михайлович

15

ФГ «Александр Агро 2»

рослинництво

Касярум Василь Іванович

16

ПП «Езра»

рослинництво

Кошиль Павло Павлович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Матеріали проєкту Генерального плану м. Оріхів для громадського обговорення

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання